17 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriEMLAK KONUT YENİ KONUT KAMPANYASI! 1.29 düşük faizle konut kredisi şartları neler?

EMLAK KONUT YENİ KONUT KAMPANYASI! 1.29 düşük faizle konut kredisi şartları neler?

Yeni konut kampanyası başlıyor! Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, 1.29 faiz oranı ile dört farklı ödeme şekli bulunan konut kampanyasını duyurdu. “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” kampanyası adın verilen konut projesi için detaylar belli oldu. Yeni konut kampanyası başvuruları ne zaman başlıyor?

Yeni konut kampanyası 16 projeyi kapsıyor. Bankasız ve kefilsiz olarak ev sahibi yapmayı amaçlayan konut kampanyasında dört farklı ödeme şekli sunuluyor. Emlak Konut tarafından Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı destekleri ile hayata geçirilecek olan yeni konut kampanyası şartları neler?

YENİ KONUT KAMPANYASI NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Bankasız ve kefilsiz ev sahibi yapmayı amaçlayan yeni konut kampanyası için henüz başvuru tarihleri duyurulmadı. Emlak Konut resmi internet sayfasından duyurulacak.

KONUT KAMPANYASI ŞARTLARI
Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem detayları duyurdu. Bankasız-kefilsiz olarak vatandaşların ev sahibi olmaları için dört ayrı ödeme koşulu bulunuyor. “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” kampanyasnda İstanbul başta olmak üzere İzmir, Balıkesir ve Denizli’nin yer aldığı birbirinden değerli 16 proje bulunuyor.

YENİ KONUT KAMPANYASI ÖDEME PLANI
Birinci koşulda; peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlanacak. İkinci koşulda; Yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulda 6. 12. ve 24. aylarda ara ödemeler bulunuyor.

Üçüncü koşulda ise; Yarısı peşin, kalan yarısı da 1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuluyor.

Dördüncü ve son koşulda da; Yüzde 25 peşinat, 1,29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri olacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz