Emlak Konut GYO’dan Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi Açıklaması

Emlak Konut GYO tarafından ihalesi yapılan İstanbul Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi'nin sözleşmesiyle ilgili KAP'a açıklama yapıldı.

3340

Emlak Konut GYO tarafından ihalesi yapılan İstanbul Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi’nin sözleşmesi, Yüklenici Dağ Mimarlık ve Müh. Yapı Gayr. Tic. San. AŞ ile 5 Mayıs’ta imzalandı

Emlak Konut GYO ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı arasında imzalanan “Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin Protokol” çerçevesinde Emlak Konut GYO tarafından ihalesi yapılan İstanbul Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi’nin sözleşmesi, Yüklenici Dağ Mimarlık ve Müh. Yapı Gayr. Tic. San. AŞ ile imzalandı.

Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamada, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Şirketimiz arasında imzalanan “Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin Protokol” çerçevesinde Şirketimiz tarafından ihale edilen İstanbul Ümraniye Kentsel Dönüşüm Projesi İnşaatı İşi’ nin sözleşmesi, Yüklenici Dağ Mimarlık ve Müh. Yapı Gayr. Tic. San. A.Ş. ile 05.05.2020 tarihinde imzalanmıştır.Sözleşme Bedeli: 91.240.000 TL+KDV’dir.”