23 Eylül 2023 Cumartesi
Ana SayfaGündem HaberleriEmlak Katılım, Çorlu Şubesini hizmete sundu

Emlak Katılım, Çorlu Şubesini hizmete sundu

Türkiye’nin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Emlak Katılım, yeni şubesini Çorlu’da hizmete sundu.

Türkiye’nin en köklü geçmişe sahip en genç katılım bankası olan Emlak Katılım, yenilikçi ürün ve hizmetlerini şubeleri ve dijital kanalları üzerinden sunmaya devam ediyor. Ürün ve hizmetlerini ulaşılabilir hale getirmek üzere şube ağını genişletmeye devam eden Emlak Katılım, yeni şubesiniÇorlu’da hizmete sundu. Yılsonunda şube sayısını 120’ye çıkarmayı hedefleyen banka, yılın ilk aylarında peş peşe açılışlarını gerçekleştirdiği İskenderun, Düzce, Karşıyaka, Manavgat ve İmsan şubelerinden sonra Çorlu Şubesini de hizmete alarak toplamda 86 şubeye ulaştı. Banka, faaliyete geçirilen her şube ve ürünü ile müşterilerinin farklılaşan finansal ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefliyor.
FAST/EFT/Havale ücreti yok
Müşterilerine hızlı ve masrafsız bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirme imkânı sunan Emlak Katılım’da;hesap işletim ücreti yok, müşteriler EFT-Havale, FAST gibi bankacılıkişlemlerini gerçekleştirirken ücret ödemiyor ve 20 binden fazla kamu bankası ve PTT ATM’sinde ücretsiz işlem yapabiliyorlar.
POS cihazın cebinde
Gerek bireysel gerekse kurumsal tüm müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak üzere dijitalleşmeyi odağına alarak yenilikçi çözümler üretmeye çalışan Emlak Katılım, bu anlayışa hizmet eden CepPOS ürünüyle, müşterilerinin cep telefonlarına indirdikleri uygulama sayesinde pos cihazı taşımaya gerek duymaksızın tüm kredi ve banka kartlarından hızlıca tahsilat yapabilmesini sağlıyor.
Sektör bazlı yatırım imkânı
Sektöre kazandırdığı ürünlerle hizmet kalitesini geliştirmeye devam eden banka, Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan “Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabı’ ile tasarruf sahibi müşterilerine finansman olarak kaynak sağlamak istedikleri sektörü tercih etme imkânını sunuyor. En fazla üç aylık vade ile kullandırılacak olan bankanın bu ürünü, vade uyumlu olmasının yanı sıra kur koruma desteği de sağlıyor.Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabını açmak isteyen müşteriler artık mobil şube üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Henüz Emlak Katılım müşterisi olmayanlar da bulundukları yerden görüntülü görüşmeile anında bankanın müşterisi olarak mobil şube üzerinden hesap açılış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz