ELITE CONCEPT’TEN YENİ YILA ÖZEL TATİL HEDİYESİ!

1956

Şua İnşaat, yeni yılda yeni bir ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenler için Aralık ayı boyunca geçerli olacak özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Elite Concept projesinden konut sahibi olmak isteyenlere tercihlerine göre yurt içi veya yurt dışı tatili hediye eden Şua İnşaat, aynı zamanda yüzde 10 indirim, 36 ay sıfır faiz ve 0,89 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneğine ek olarak kişiye özel ödeme planı uyguluyor.

Şua İnşaat, “Yaşamın merkezinde, İstanbul’un ortasında” yepyeni ve elit bir konsept söylemi ile hayata geçirdiği Elite Concept’te başlattığı yeni yıl kampanyası kapsamında Aralık ayı boyunca projeden daire alanlara tercihlerine göre yurt içi veya yurt dışı tatili hediye ediyor. Yeni yılda yeni bir ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayan Şua İnşaat, aynı zamanda yüzde 10 indirim, 36 ay sıfır faiz veya 0,89 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneğine ek olarak kişiye özel ödeme planı uyguluyor. Yaşamın yüzde 70 oranında başladığı Elite Concept, 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla yoğun ilgi gören Elite Concept, kısa vadede yüksek kazanç vadediyor.

İstanbul’un en yüksek prim vadeden lokasyonu
Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Elite Concept; düzenli ve yenilikçi şehircilik anlayışı ile Anadolu yakasının merkezi lokasyonları arasında öne çıkan, yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi Kadıköy Fikirtepe’de bulunuyor. Kentsel dönüşüm başladıktan sonra 4 yılda konut fiyatlarının yüzde 188 arttığı Fikirtepe’nin, projeler tamamlandığında fiyatların daha da artması sonucu İstanbul’un en çok prim yapacak lokasyonu olması bekleniyor. E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept yaklaşık olarak; Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, Akasya AVM’ye 400 metre ve Emaar Square Mall’a ise 1 km mesafede konumlanıyor. Bunların yanı sıra çevresinde birçok eğitim kurumu ve hastane yer alıyor.

Deprem dayanımı yüksek beton kullanımıyla daha güvenli
Elite Concept’in mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı Şua Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Elite Design bünyesinde projeye özel olarak tasarlanıp üretildi. Yüksek kaliteye sahip özgün tasarımlarla donatılmış projede, standartlar kapsamında yeterli olan C-35 yerine deprem dayanımı daha yüksek olan C-45 beton kullanıldı
.
Aidatları da azaltan doğaya dost akıllı ev konsepti
Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran Elite Concept, doğaya dost sürdürülebilir bir yaklaşımla planlandı. Projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla, işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması hedefleniyor.

Bölgenin kendi içinde açık teras bahçeleri olan tek projesi
Yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept’in sosyal tesisleri içinde; kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness center, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor.