20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriEgepen Deceuninck’ten modern ve fonksiyonel sineklik

Egepen Deceuninck’ten modern ve fonksiyonel sineklik

Sıcak havaların gelmesiyle birlikte sineklikler de kullanılmaya başlandı. Yaz aylarının keyfini çıkarırken, iç mekanları sineklerden korumak hem konfor hem de sağlık içinoldukça önemli.. PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, pencerelerin rahatlıkla açılmasını sağlayan sineklik sistemleri ile güzel havanın tadını çıkarmaya yardımcı oluyor.
Bahar ve yaz aylarında iç mekanların hava alması için camlar daha sık açılıyor ve yaşam alanlarının temiz oksijen almasısağlanıyor. Ancak, bu dönemde ortaya çıkan sinekler ve kanatlı böcekler perdelerden boşluk bularak mekanlara girebiliyor ve gün boyu rahatsızlık oluşturuyor. Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck, sürme ve içe açılan sineklik sistemiyle yaşam alanlarını sineklerden korumak için etkili bir çözüm sağlıyor.
Sineklerle mücadelede en zararsız çözümü sunan Egepen Deceuninck, modern tasarımıyla ön plana çıkıyor. İç ve dış mekanlara estetik bir dokunuş katan sineklikler; ahşap, alüminyum veya PVC üzerine rahatlıkla monte edilebiliyor. Her renk lamine alternatifi bulunan sineklikler, pencerenin her saatte rahatlıkla açılmasını sağlayarak yaşam alanlarındaki her anı daha keyifli ve huzurlu hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz