23 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaDiğerDekorasyonCoastal Homes, Ürünleriyle Şimdi INTERIA Design Store’da

Coastal Homes, Ürünleriyle Şimdi INTERIA Design Store’da

Kişiye özel üretimi, yüksek gustosu, ikonikleşmiş şık tasarım anlayışı, kaliteli, hesaplı ve rafine üretimiyle öne çıkan mobilya markası Coastal Homes ürünlerinin satışına, Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’ndeki INTERIA Design Store’da başlandı.

Türkiye’nin tasarım ve dekorasyon alanındaki ilk büyük konsept mağazası INTERIA Design Store, mobilya ve aksesuar ürünlerini doğadan ilham alarak tasarlayan Coastal Homes koleksiyonlarını da sunmaya başladı. İşlevsellik ve şıklığı ön planda tutarak sade, sofistike, aykırı ve estetik ürün anlayışını ürünlerine yansıtan Coastal Homes her tarza ve yaşam stiline uyumlu kişiye özel mobilyalarıyla dikkat çekiyor.

 

Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde 6 bin metrekarelik alanda dünyaca ünlü markaları tüketiciyle buluşturan INTERIA, ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Konsept mağaza, zemin ve duvar kaplamalarından beyaz eşyaya, mutfak ve banyo ürünlerinden ev aksesuarlarına kadar geniş bir seçki sunuyor. Kişileştirilmiş ve zengin ürün gamına her geçen gün yenisini ekleyen marka tek çatı altında ayrıcalıklı alışveriş imkanı sunuyor.

 

INTERIA’nın büyüme stratejisinin yeni halkası “ Coastal Homes”

 

Türkiye’ye dekorasyon ve bütünleşik ev ürünlerinde “yeni nesil mağazacılık” anlayışını getiren INTERIA Design Store, Coastal Homes ürünlerinin satışına başlamasıyla birlikte sürekli büyüme stratejisini sürdürme yolunda bir adım daha attı. A’dan Z’ye bir eve gerekli olan tüm ürünleri zengin ürün gamı ve geniş seçkiler ile sunan INTERIA’da, her marka için özel olarak tasarlanmış sunum alanları bulunuyor.

 

“Güzel evler, güzel sofralar, fonksiyonel ve modern mobilyalarla hayatı paylaşmak” mottosunu benimseyen Coastal Homes ürünleri sürdürülebilirlik anlayışı paralelinde tamamen doğal malzemelerden kişisel tarza mükemmel şekilde uyum sağlayacak şekilde üretiliyor. INTERIA’da satışına başlanan bu ürünler sadece estetik ve işlevsellik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çevre dostu bir üretim süreciyle de öne çıkıyor.

 

INTERIA Design Store’da da kullanıcıların beğenisine sunulan Coastal Homes ürünleri, yaşam alanlarında geçirilen her anı değerli ve unutulmaz hale getirmek amacıyla her detay müşterinin beğenileri doğrultusunda ortaya çıkıyor. Ve böylece yaşam alanları benzersiz ve kişinin kendi hikayesi üzerinde şekilleniyor. Coastal Homes “Doğa yarattığı hiçbir şeyin aynısından bir kez daha yaratmayacak kadar cömerttir…” felsefesi ile kişiye özel olarak üretilen eşsiz ürünleriyle dünya genelindeki 20’ye yakın satış noktasıyla birlikte INTERIA Design Store’da da kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz