22 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaDiğerDekorasyonCalacatta Lincoln ile Modern ve ferah bir atmosfer yaratın

Calacatta Lincoln ile Modern ve ferah bir atmosfer yaratın

Cosentino’nun en zarif mermer Calacatta Lincoln’den ilham alan ultra kompakt yüzey markası Dekton Rem, kahverengi, gri damarları ve hafif altın dokunuşlarıyla ferah bir atmosfer yaratmanıza fırsat tanıyor. Dekorasyon stiline sakin ve dengeli öğeler ekleyerek tasarımlarda abartıya ve göz yoran detaylara yer vermek istemeyenlere hitap ediyor.

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton, mutfak ve banyo tezgahı, duvar kaplaması, dış cephe, zeminler, mobilya ve duş teknesi gibi dış ve iç mekan projeleri için yüksek performans ve farklı renkler barındırıyor. Zarif bir mermerden ilhamla tasarlanan Dekton Rem rengi, sade formuyla yaşam alanlarında yeni nesil bir rahatlık sunuyor. Rem, modern, işlevsel, sade ama bir o kadar da çarpıcı bir görünüm sağlıyor.

Girdiği alanlarda sadeliğe şekil veriyor

Calacatta Lincoln mermerinin büyüsüyle şekil bulan Rem, kahverengi ve gri damarlarıyla dikkat çekiyor. Zarif altın dokunuşlarıyla ilham kaynağının geleneksel çizgilerini de taşıyan renk, olağanüstü damar yapısı ve incelikli dokularıyla girdiği alanlarda sadeliğe şekil veriyor. Dekton Natural koleksiyonunda yer alan Rem, yalın görüntüsünün altında doğallık duygusunu da vurguluyor.

Doğal olanın güzelliğini gözler önüne seriyor

Teknolojik ve inovatif yönüyle de dikkat çeken Rem’in damarları ve granüllü yapısı arasında elde edilen uyum doğal olanın güzelliğini gözler önüne seriyor. Benzersiz damar yayılımı ve zarif dokusuyla doğallık duygusunu, hayal gücünü, yaratıcı enerjiyi bir araya getiriyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz