24 Nisan 2024 Çarşamba
Ana SayfaGüncel ProjelerBüyükyalı İstanbul projesi

Büyükyalı İstanbul projesi

İlk etabı 452 bağımsız bölümden oluşan ve karma konseptle yükselen Büyükyalı İstanbul projesi

 

Büyükyalı İstanbul projesi Zeytinburnu’nda inşa ediliyor. Proje, 111 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Eski Askeriye Fabrikası arsası üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul projesinde bir çok sosyal olanak bulunacak.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinde konut, apart, ofis, otel ve mağazalar yer alıyor.

Atatürk Havalimanı’na 10 km, Tarihi Yarımada’ya 8 km, Taksim Meydanı ve Nişantaşı’na 12 km uzaklıkta bulunan Büyükyalı, merkezi lokasyonuyla, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı sağlıyor.

Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık lansmanda yaptığı konuşmada projede daire fiyatlarının 1 milyon liradan başladığını belirtti.

BÜYÜKYALI İSTANBUL FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Büyükyalı’nın mimarlığını, 200’den fazla uluslararası ödülün sahibi İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor üstleniyor. Büyükyalı İstanbul’da farklı konsept ve büyüklüklerde konutlar, ticari, sanatsal, kültürel ve sosyal tesisler bulunuyor. Projede mahalle kültürünün yaşatılacağı cadde kültürü oluşturulacak.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz