BODRUM TUTKUNLARI,THE BO VIERA’DA BULUŞTU!

1219

Türkiye ve Ankara’da inşaat sektöründe gerçekleştirdiği projeleri ile tanınan BESA Grup, Bodrum’da bulunduğu bölgede büyüklüğü ve konumu açısından gözde olan The BO Viera projesi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Bodrum Riviera’sının The BO Viera projesinde yapılan ilk davete de Bodrum tutkunları büyük ilgi gösterdi.

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci’nin ev sahipliğinde yapılan davete iş, sanat ve cemiyet dünyasından Begüm-Adnan Şen, Safiye Soyman-Faik Öztürk, Zafer Kozanoğlu, Banuhan Akçal, Aysel-Beril Akçay, Nesligül Aksoy, Gül Ergi, Murat Ektiren, Meral Yazıcı, Burcu-Emre Ziyal, Birim Bayraktar, Elif İnci Aras, Nuray Fenercioğlu, Rabia Kurşun, Murat-Özlem Hazinedar, Mustafa-Başak Çağlar, Mert Ünlü gibi isimler katıldı.

Konuklar Ege Denizi’nin mavisi ile birleşen sonsuzluk havuzunun bulunduğu The BO Lounge’da da Su Soley performansı ile keyifli saatler geçirdiler.

İlk etabı 2020 yılı ortasında teslim edilmeye başlanacak olan The BO Viera projesi Bodrum’da inşaatına devam edilen ender projelerden. Toplam 150 dönüm arazi üzerinde, 200 adet rezidans, 130 adet villa, 7 adet işyeri olmak üzere toplam 337 anahtar ve Hilton grubunun üst segment, soft branded markası CURIO’nun 85 odalı otelinin,tamamı deniz ve günbatımı manzaralı, The BO Viera tamamlandığında Bodrum’un en büyük ve sofistike projesi olacak.

The Bo Viera Projesi

150 dönüm arazi üzerine inşa edilen The BO Viera; 330 adet villa ve rezidansı, 7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı oteli The BO Vue – Curio Collection by Hilton ile Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan Küçükbük Koyu’nda hayata geçiriliyor.

Doğal falezleri ile denize sıfır, 1.2 kilometrelik benzersiz bir sahile sahip olan The BO Viera projesinde yapımı devam eden rezidans ve villaların tamamı deniz manzaralı ve doğaya hakim konumda. The BO Viera Projesi’nin hayata geçirildiği Küçükbük Koyu’nun tam karşısında yer alan Apostol (Küçük Tavşan) Adası’na karşı bulunuyor.

Satışa çıkacak olan ilk etabın, 2020 yılı ortasında teslim edilmesi
planlanıyor. Bu etapta; 49 adet 6+1 bahçe dubleks, 5 adet 5+1 bahçe dubleks, 49 adet 4+1 flat, 5 adet 2+1 flat rezidans satışa sunuluyor.

Mimari projesi Bodrum Belediyesi tarafından onaylanan ve inşaat ruhsatı alınan The BO Viera projesinde yer alan gayrimenkuller, yatırımcısına hemen tapu edinme fırsatı da sunuyor.

Alışveriş ve hizmet noktalarının yanı sıra SPA, yüzme havuzları, fitness, restoran ve cafeler, çocuklara özel alan, sahilde beach Club’largibi sosyal donatılara sahip The BO Viera’nıngüvenlik, temizlik, bahçe bakımı gibi servis hizmetleri BESA Grup’un deneyimli hizmet şirketi tarafından sağlanacak.