17 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriBJK DKY On Projesinden 11 Daire Aldı

BJK DKY On Projesinden 11 Daire Aldı

Beşiktal Jimnastik Kulübü DKY On Kağıthane projesinden 11 tane daire satın aldı…

Beşiktaş Jimnastik Kulübü amatör sporcuları için de yatırım yapmaya devam ediyor. Beşiktaş, şehir dışından gelen sporcularına rahat ve konforlu bir yaşam alanı sağlamak için, DKY İnşaat tarafından Kağıthane’de yapılan DKY On projesinden 11 daire satın aldı.

Dairelerin satış sözleşmelerinin imzası için yapılan törende konuşan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman “Beşiktaş JK formasını taşıyan sporcularımızın yaşamlarını en konforlu şekilde sürdürmeleri bizim önceliklerimizden bir tanesi. Bugün DKY ile attığımız imzalar ile kendi mülkümüz olacak daireleri amatör branşlardaki sporcularımıza tahsis edeceğiz. Bir dünya kulübü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kulübümüz her branşta sporcularına desteğini artırarak sürdürecektir” dedi.

DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya “Dünya trendlerine göre tasarladığımız DKY ON ile klasik konut anlayışının dinamiklerini değiştirdik ve gayrimenkul sektörün yine pek çok ilki hayata geçirdik. Genç Kartallar da sunduğumuz bu yeni yaşam konseptinde ihtiyaç duydukları tüm detaylarla ve konfora sahip olabilecekler. Böylece spor yapmaya daha fazla konsantrasyon sağlayabilecekler” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz