23 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaGündem HaberleriBİZİM EVLER 11 SATIŞA ÇIKTI

BİZİM EVLER 11 SATIŞA ÇIKTI

“İHLAS HOLDİNG İNŞAAT GRUBU’NDAN ISPARTAKULE’YE YENİ İMZA”

Ispartakule’de Bizim Evler9 ve 10 projelerinin inşaatlarını tüm hızıyla sürdüren İhlas Holding İnşaat Grubu, aynı bölgede geliştirdiği serinin en yenisi olan Bizim Evler 11’ de satışları başlattı.

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın deneyimiyle yaklaşık 25 bin aileyi ev sahibi yapan İhlas Holding İnşaat Grubu, yeni projesi Bizim Evler 11’de satışları başlattı. Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olan İhlas Holding İnşaat Grubu,Bizim Evler 11 projesini aileyi merkeze alan bir konsept ile tasarladı. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde geliştirilenprojede 6 blokta 582 daire ile 55cadde mağazası bulunuyor.
FERAH DAİRELERİ VE GENİŞ BALKONLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR
2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilen Bizim Evler 11’de, geniş balkonları, ferah kullanım alanları, modern ankastre cihazları ile konut alıcılarına konforlu bir yaşam sunuluyor.
Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölümanzarasına hakim bir noktada konumlandırılan Bizim Evler 11’de2+1 daireler131 metrekareden, 3+1 daireler 168 metrekareden, 4+1 daireler ise 220 metrekareden başlıyor.
GENİŞ PEYZAJ ALANINA SAHİP
Ispartakule’nin en yeni projesi Bizim Evler 11, geniş peyzaj alanı ve zengin sosyal donatı alanlarıyla da öne çıkıyor. Projedekapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, spor alanları, mini futbol sahaları, süs havuzları, kamelyalar, bisiklet yolu ve yürüyüş parkuru gibi çok sayıda sosyal kullanım alanlarına yer veriliyor.

Bizim Evler 11’de daire sahiplerinin ve misafirlerinin kullanıma sunulan kapalı otoparklar ve elektrikli araçlar için şarj istasyonları da ayrıcalık olarak öne çıkıyor.

TESLİMLER 2025’TE

İstanbul’da zemini en sağlam bölgelerden Ispartakule’de yükselen Bizim Evler 11;İstanbul Havalimanı, Yüksek Hızlı Tren, Kuzey Marmara Otoyolu, Çam ve Sakura Şehir Hastanesi gibi devlet yatırımları ile çevrili bir noktada konumlanıyor. Yapımı planlanan Metro ve muhtemel Kanal İstanbul’a komşu konumuyla da dikkat çekenBizim Evler 11’de yaşamın Mayıs 2025’te başlaması planlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz