26 Mayıs 2024 Pazar
Ana SayfaGündem Haberleri3. Havalimanı Vestelleniyor

3. Havalimanı Vestelleniyor

Vestel, İstanbul’da yapım çalışmaları tüm hızıyla devam eden 3. Havalimanı’nın bilgilendirme ekranları ihalesini kazandı…

Tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanı olacak olan 3. Havalimanı’nın tüm uçuş bilgilendirme ekranları Vestel teknolojine emanet. Vestel 1 yıl süren bilgilendirme ekranları ihalesini kazandı.

Birinci etabının 2018 yılının ilk çeyreğinde açılması planlanan 3. Havalimanı’nda Vestel’in bilgilendirme ekranları özel tasarlanan endüstriyel bir ürün olma özelliği ile kontuar ve kapıların olduğu alanlarda, havalimanı girişinde ve bekleme alanlarında yer alacak.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, “Vestel olarak, uzun yıllardır Vestel Teknoloji Çözümleri adı altında iş ortaklarımız Vestel City’de geliştirilen, tasarlanan ve üretilen dijital ekran çözümlerimizi sunuyoruz. Bu başarı da, hem dijital ekran çözümleri alanındaki, hem de havacılık sektöründeki iddiamızın önemli bir göstergesi. Dünyanın 350 farklı noktasından gerçekleşecek uçuşlarla tamamlandığında dünyanın en büyük hublarından biri haline gelecek İstanbul Yeni Havalimanı’nın uçuş bilgilendirme ekranlarının Vestel teknolojisi ile üretilecek olmasından son derece gururluyuz. Sektöre özel endüstriyel bir ürün olan bu ekranlar, uçuş saatlerinden kapı ve kontuar bilgilerine kadar tüm bilgileri yolculara kesintisiz aktaracak. Teknolojik yeterlilik kadar satış sonrası hizmet kapsamı ve kalitesinin de önemli bir tercih sebebi olduğu bu ihalenin grubumuza ve yerli üretimin gururu bir marka olarak ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz