21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaGündem Haberleri240 Ay Vade Kampanyasında Son Gün 31 Mart

240 Ay Vade Kampanyasında Son Gün 31 Mart

240 ay vade imkanı sunulan “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasında geri sayım başladı. Kampanyadan faydalanmak için son gün 31 Mart…

Emlak Konut GYO’nun 1 Şubat 2017 tarihinde başlattığı “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasında geri sayım başladı. Son günün 31 Mart olduğu kampanyadan faydalanmak için son 4 gün kaldı.

Kampanya kapsamında Cumhuriyet tarihinde bir ilk olarak konut alıcılarına 240 ay taksit imkanı sunuldu. Kampanyada 60 ay için 0 faiz, 120 ay için yüzde 0.45 faiz, 240 ay için yüzde 0.79 faiz avantajı sunuluyor.

Kampanyaya gösterilen yoğun ilgiyi değerlendiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum; “31 Mart’ta sona erecek kampanyamız yoğun ilgi görüyor bu doğrultuda kampanya tamamlandıktan sonra gerekli verileri açıklayacağız. Sektörümüze ve ülke ekonomimize güvenerek kampanyaya yoğun ilgi gösteren; bu başarıyı yakalayarak ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamamıza vesile olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Şirketler de bu talebi görüp yatırımlarını öne çektiler ve sadece bizim projelerimizdeki 6 milyar TL değerindeki konut projesinde satışlar erken başladı. Diğer yandan öncülük ettiğimiz kampanyaya özel sektör de destek verince kampanya etkisi daha da büyüdü” dedi.

Kampanyaya dahil olan projeler

31 Mart 2017’ye kadar geçerli olan “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasına dahil olan projeler şu şekilde;
Adım İstanbul, Avangart İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3.Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent, Validebağ Konakları

Kampanyaya destek veren bankalar
Akbank, Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank,Kuveyttürk Katılım, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım bankaları olmak üzere toplamda 11 banka kampanyaya katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz