Koçtaş, kışın iyiden iyiye kendini hissettirdiği şu günlerde evlerde sıcak bir hava estirecek yastıklar, yorganlar, battaniyeler ve nevresim takımları gibi uyku grubu ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Koçtaş’ta yer alan yastık, yorgan ve battaniye seçenekleri ile her güne enerjik ve uykunuzu alarak başlayabilirsiniz. Medivista Yastıkları boynu destekleyen medikal özelliği ile rahat bir uyku uyumanızı ve güne enerjik başlamanızı sağlarken; Lara Kaz Tüyü Yorgan, orta ısıtma derecesi ile konforlu bir uyku için vazgeçilmeziniz olmaya aday. Çift taraflı kullanılabilen Alegra Battaniye ise ekstra yumuşak dokusu ile evin her köşesinde sıcacık ve rahat bir kullanım sunuyor.

Çarşafları, yastık ve yorgan kılıfları ayrı ayrı satılan Mix&Match ürünleri, yatak odanızda renklerin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. %100 pamuk olan Mix&Match ürünleriyle, renkleri dilediğiniz kombinasyonda kullanabilir; küçük değişiklerle odanıza yepyeni bir hava katabilirsiniz.

Koçtaş’ın evin her bölümünde, farklı tarzlara yönelik geniş ürün seçenekleri ile tarzınızı evinize yansıtmak için size en yakın Koçtaş mağazasına uğrayabilir; ya da, Koçtaş’ın müşteri hizmetleri numarası, mobil uygulaması veya internet mağazasıyla, kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.