Orijinal ve doğal malzemeler çağdaş kent yaşamının ayrılmaz bir özelliği… Doğal çevre özlemi ile birçok kent sakini doğayı yaşam alanlarına taşıyor. Bu güçlü ve akılda kalıcı eğilim ile Villeroy&Boch farklı taş görünümlerinin karışımından oluşan yeni zemin konsepti Oregon’u geliştirdi.

Dünyanın köklü karo ve banyo ürünleri markası Villeroy&Boch’un yeni serisi Oregon, doğal taş görü-nüme sahiptir; farklı motif çeşitliliği ile ayrı ayrı desenler oluşturarak canlı bir yüzey etkisi yaratır. Karo-lara derinliğini veren parlak renkler ve ihtiyatlı kabartmalar ise Oregon’un doğal cazibesini vurgular…

Vilbostone porselenden üretilen Oregon zemin konsepti 37,5X75cm ve 75X75cm formatlarında sunu-luyor. Karolar mat ve rölyef yüzeyli yapılarıyla rektifiye edilmiştir ve 10mm kalınlığa sahiptir. Oregon serisi krem, bej, gri-bej ve gri renklerini içeriyor. Renkler temel karolara ek olarak 7,5X7,5cm mozaik formatında da sunuluyor. Mozaikler 37,5X37,5cm ölçülerinde filelenmiş şekilde yer alırken, R9/A kay-mazlık özelliği ile dikkat çekiyor. Bu mozaikler duş zeminlerinin tasarımında kullanılmasının yanında, zemin dekorasyonunu tamamlayan duvar tasarımında da kullanılabiliyor. Oregon, duvar ve zemin tasa-rımını tamamlayan şerit şeklindeki süpürgelikleri de içeriyor.

Tasarım çeşitliliği, geniş ve modern formatlarıyla Oregon, zemin dekorasyonu için çok çeşitli alternatifler sunuyor. Oregon ile banyolarda veya diğer yaşam alanlarında doğal his veren modern efektler yaratılabiliyor.