Vaillant, Ramazan’a özel olarak düzenlediği kampanya ile Instagram takipçilerine hediye çeki dağıtıyor. Ramazan ayının ilk üç haftası sürecek kampanya ile her hafta, evlerindeki Ramazan mutluluğunu Instagram profilinde, #BizimEvdeRamazan hashtag’i ile ve yorumlarda @vaillanttr’den bahsederek paylaşan 10 kişi Migros’tan 100 TL değerinde hediye çeki kazanacak

Kombinin mucidi Vaillant, Ramazan ayına özel olarak düzenlediği ‘Bizim Evde Ramazan’ kampanyası ile her hafta 10 kişiye 100 TL değerinde Migros Hediye Çeki hediye ediyor. Ramazan ayının ilk üç haftası boyunca sürecek olan kampanyaya Vaillant Türkiye Instagram sayfasını takip eden ve evlerinde çektikleri fotoğrafları paylaşan herkes katılabilecek.

Katılım için, çekilen fotoğrafları #BizimEvdeRamazan hashtag’ini kullanarak Instagram profilinde paylaşmak ve paylaşımlarda @vaillanttr’den bahsetmek yeterli olacak. Vaillant Jürisi tarafından her hafta yapılan değerlendirme sonucu fotoğraf paylaşımı yapan 10 aile seçilecek ve 10 kişiye 100 TL değerinde Migros alışveriş çeki hediye edilecek.