30 yıla yaklaşan tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından biri olan Reha Medin Emlak Hizmetleri, alanında uzman isimlerle ekibini güçlendirmeyi sürdürüyor. Önde gelen markalarda üst düzey yöneticilik yapmış olan ve sektörde önemli deneyimleri bulunan Umut Basmacı, Reha Medin Emlak Hizmetleri’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası deneyime sahip yönetim kadrosu ile yaratıcı çözümler sunan Reha Medin Emlak Hizmetleri, alanında uzman, profesyonel isimlerle ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Özellikle, bayi ve franchise ağlarının kurulması, organizasyonu, yönetimi ve eğitimi konularında büyük bir deneyim sahibi olan Umut Basmacı, Reha Medin Emlak Hizmetleri’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başladı.

1995 yılında üniversiteden Endüstri Mühendisi olarak mezun olan Umut Basmacı, uzun yıllar Pepsi Bottling Group, Turkcell, General Mobile gibi firmalarda üst düzey yönetici olarak görev yaptı. En son Turyap firmasında Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmış olan Umut Basmacı, 4 Kasım itibariyle Reha Medin Emlak Hizmetleri ekibine katıldı.