Konut, çarşı ve ofis bölümlerinden oluşan karma proje Terra Ataşehir’de teslim tarihi Ocak 2016 olarak ilan edilen dükkanlar 155.000 TL’den başlayan satış fiyatları ve 40 ay vade olanağı sağlayan 2400 TL’den başlayan taksit avantajlarıyla satışa sunuldu.

Modüler sistemle inşa edilen ve tüm dükkanları konum olarak köşe dükkan olan ticari üniteler, kullanım alanı itibarıyla brüt 27 metrekareden başlıyor. Teslim tarihi Ocak 2016 olarak ilan edilen dükkanlar 155.000 TL’den başlayan satış fiyatları ve 40 ay vade olanağı sağlayan 2400 TL’den başlayan taksit avantajlarıyla satışa sunuldu.

EŞSİZ BİR MİMARİ, HER NOKTASI KALİTEYE ADANMIŞ İKONİK BİR PROJE!

Terra, konut, çarşı ve ofis bölümlerinden oluşan bir karma kullanım mimarisi örneği olarak; kat ve teras bahçeleriyle, dünyanın seçkin markalarını bir araya getiren alışveriş konforuyla, “yüksek yaşam kalitesi”nin sayısız enstrümanıyla eşsiz bir iş, yaşam ve alışveriş merkezi.

Tasarım aşamasından itibaren kalite ve konfordan hiç ödün verilmeyen özgün bir mimari tarzda planlanan Terra Çarşı, çok özel bir projeden beklenen tüm üstün niteliklere sahip, her detayına titizlikle yansıtılan kalite yaklaşımlarıyla, olası tüm beklentilerin öngörüldüğü karma mimari bir eser.

TERRA PROJESİ, SİLÜETİYLE DE SEMBOL OLACAK!

Silüetiyle bölgesinin ve şehrin en özgün sembolllerinden biri olacak Terra, farklı yaşam biçimlerine uygun farklı büyüklükte 210 daireli rezidansı, yüksek teknolojik donanımıyla başarıyı ve konforu “zirveye” taşıyan, akıllı bina alt yapısına sahip Terra Ofisleri ve her dükkanı köşe dükkan olan, başlı başına bir yaşam, alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanan Terra Çarşı’sıyla; İstanbul’un Anadolu Yakası’nın yeni buluşma merkezi olmaya hazırlanıyor.

TERRA, GERÇEK BİR KAZANÇ VE PRESTİJ PROJESİ!

Kent Art İnşaat’ın kentsel dönüşüm projesi olarak, İTÜ Mimarlık Fakültesi’nden Sinan Mert Şener tarafından tasarlanan ve dünya çapında bir öneme haiz olan İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanı başında bulunan Terra Karma projesi, modern yaşam imkanlarını her yönüyle içinde barındırıyor. Yatırımcı ve girişimcilerin ticari beklentilerini en mükemmel şekilde karşılama vizyonuyla hayata geçirilen Terra Çarşı’nın köşe dükkanları, yüksek kazanç ve prestij vaad ediyor.