Karma bir proje olan Terra Ataşehir’de toplam 210 rezidans daire yer alıyor. Terra Ataşehir’de daire fiyatları 134 bin liradan başlıyor.

Kent Art İnşaat’ın kentsel dönüşüm projesi olarak, İTÜ Mimarlık Fakültesi’nden Sinan Mert Şener tarafından tasarlanan ve dünya çapında bir öneme haiz olan İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanı başında bulunan Terra Karma projesi, modern yaşam imkanlarını her yönüyle içinde barındırıyor. Yatırımcı ve girişimcilerin ticari beklentilerini en mükemmel şekilde karşılama vizyonuyla hayata geçirilen Terra Çarşı’nın köşe dükkanları, yüksek kazanç ve prestij vaad ediyor.

Silüetiyle bölgesinin ve şehrin en özgün sembolllerinden biri olacak Terra, farklı yaşam biçimlerine uygun farklı büyüklükte 210 daireli rezidansı, yüksek teknolojik donanımıyla başarıyı ve konforu “zirveye” taşıyan, akıllı bina alt yapısına sahip Terra Ofisleri ve her dükkanı köşe dükkan olan, başlı başına bir yaşam, alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanan Terra Çarşı’sıyla; İstanbul’un Anadolu Yakası’nın yeni buluşma merkezi olmaya hazırlanıyor.

Konut, çarşı ve ofis bölümlerinden oluşan karma proje Terra Ataşehir’de stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.

Modüler sistemle inşa edilen ve tüm dükkanları konum olarak köşe dükkan olan ticari üniteler, kullanım alanı itibarıyla brüt 27 metrekareden başlıyor. Terra Ataşehir’de yer alan dükkanlar ise Ocak 2016’da teslim edilecek.

Terra, konut, çarşı ve ofis bölümlerinden oluşan bir karma kullanım mimarisi örneği olarak; kat ve teras bahçeleriyle, dünyanın seçkin markalarını bir araya getiren alışveriş konforuyla, “yüksek yaşam kalitesi”nin sayısız enstrümanıyla eşsiz bir iş, yaşam ve alışveriş merkezi.

Konut, çarşı ve ofis bölümlerinden oluşan karma proje Terra Ataşehir’de teslim tarihi Ocak 2016 olarak ilan edilen dükkanlar 155.000 TL’den başlayan satış fiyatları ve 40 ay vade olanağı sağlayan 2400 TL’den başlayan taksit avantajlarıyla satışa sunuldu.

Terra Ataşehir daire fiyatları:

Terra Ataşehir fiyatlar 134 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Projede yüzde 25 peşinatla geri kalan tutar da 50 ay taksitlendiriliyor.

Terra Ataşehir adres: Çamlık Mh. Şehit Burak Kurtuluş Cd. No:60 Ümraniye – İstanbul

Telefon: 0216 594 83 66