Teknik Yapı Uplife Kadıköy projesinden ev alanlara bir yıl boyunca kira garantisi veriyor. Projede ayrıca vade farksız 100 ay ödeme imkanı da sunuluyor…

Teknik yapı, kira endişesini ortadan kaldıran yeni bir kampanya başlattı. Uplife Kadıköy projesinden yıl sonuna kadar daire alanların 1 yıl boyunca aylık 3 bin 500 TL’ye varan kira bedelini Teknik Yapı ödeyecek.

Uplife Park projesindeki sınırlı sayıdaki dairelerden birini satın alanlar, satın aldıkları dairelerinde otursa veya kiralarsa bile bu avantajdan faydalanabilecek.Teslimden hemen sonra başlayacak kira ödemeleri, her ayın başında kat maliklerinin banka hesaplarına yatırılacak.

Toplam 830 rezidans daire ve 20 adet ticari birimden meydana gelen Uplife Kadıköy projesinde kira getirisinin yanı sıra 100 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Uplife Kadıköy fiyatları 526 bin TL’den, 2+1 daireler 809 bin TL’den, 3+1 daireler 1 milyon 294 bin TL’den başlayarak yükseliyor. Projedeki dairelerin alanları brüt 57,93 ila 129,16 metrekare arasında değişiyor.

E-5’in yanı başında, metro, metrobüs, Marmaray ve deniz yolu ulaşımına birkaç dakikalık mesafede konumlanan Uplife Kadıköy projesinde spor amaçlı sosyal tesisler, açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzları, süs havuzu ve fitness salonu, çocuk oyun alanları, otopark, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.