Tahincioğlu Gayrimenkul 84 ay 0 faiz kampanyasına Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark Kayaşehir projeleri ile dahil oldu…

Nidapark ve Nidakule markalarıyla projeler yaşama geçiren, sektörün öncü firmalarından Tahincioğlu Gayrimenkul 84 ay 0 faiz kampanyasına 3 projesiyle dahil oldu.

Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark Kayaşehir projelerinde geçerli olacak kampanya ile yüzde 10 ile yüzde 25 arasında değişen peşinatlar ödendiğinde kalan tutar 84 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor. Kampanya 31 Mart tarihine kadar devam edecek.

NİDAPARK İSTİNYE
Emlak Konut güvencesiyle Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidapark İstinye, İstinye’de 73 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 3 etaptan oluşan Nidapark İstinye projesi 55 blokta 38 apart üniteden meydana geliyor. Projede 2+1’den 5+2’lere kadar farklı ünite seçenekleri sunuluyor.

NİDAPARK KÜÇÜKYALI
İstanbul Maltepe Küçükyalı’da inşa edilen Nidapark Küçükyalı projesi bin 159 daire, 769 ofis ve 82 ticari birimden meydana geliyor. Projede okul, meydan ve park alanları da yer alıyor. Nidapark Küçükyalı projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde dizayn edildi.

NİDAPARK KAYAŞEHİR
Tahincioğlu imzası taşıyan Nidapark Kayaşehir projesi Başakşehir’e bağlı Kayaşehir’de yükseliyor. 4 etaptan meydana gelen projede 2+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor. Proje toplam 843 konuttan oluşuyor.