Super Marka seçilen Sinpaş, 10 projesinde 4 Mart’a kadar sürecek yeni bir kampanyaya başladı. Kampanyada düşük taksitli ödeme imkanı sunuluyor…

“Supermarkalar Türkiye” araştırmasında iki kez üst üste “Süper Marka” seçilen Sinpaş, 10 projesinde geçerli olmak üzere süper bir kampanyaya imza atıyor.

İstanbul’da Sinpaş Finans Şehir, Queen Bomonti, Aydos Country, Metrolife, Gökorman, Ankara’da Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi ve Denizli’de Aqua City Denizli projelerinin dahil olduğu kampanyada düşük taksitlerle ev sahibi olmak imkanı sunuluyor. Kampanya 4 Mart tarihine kadar sürecek.

ALTINORAN ve MARİNA ANKARA
Sinpaş, Çankaya Ankara’da hemen yaşamaya başlayacağınız Altınoran’da 3 bin 570 TL taksitle ya da Eylül’de teslim olacak Marina Ankara’da 3 bin 460 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Altınoran ve Marina Ankara’dan ev sahibi olacaklar, bir konut projesinde ilk kez karşılaşacakları zengin sosyal donatıları ile yaşamlarına renk katacaklar.

EGE VADİSİ
Sinpaş GYO’nun hayalleri süsleyen Ege yaşamını Ankara’ya taşıdığı projesi Ege Vadisi, Ege’ye özgü güzellikleri Ankara’ya taşıyor. Ankara’nın en gözde lokasyonlarından Çankaya’da yükselen Ege Vadisi’nde; Dikmen Vadisi’ne komşu, sıcak ve samimi bir yaşam aylık 2 bin 750 TL’lik taksitlerle Ankaralıları bekliyor.

SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR
Sinpaş Finans Şehir, komşusu olduğu ve yürüme mesafesinde bulunan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin adeta kalbi olacak. Sinpaş Finans Şehir’in 4 ile 15 kat arasında değişen yatay mimarisi, tuğla dokuya sahip cepheleri, her dairede bulunan balkonları ile finans merkezinin hemen yanında az katlı, sıcak bir şehirli yaşam sunuyor. 1,2 milyar dolarlık bir yatırımla İstanbul’un en gözde bölgesinde küresel finans merkezinin hemen bitişiğinde hem kusursuz bir lüks yaşam hem de cadde yaşamı çok yakında gerçek olacak. Sinpaş’ın en yeni projesi Finans Şehir’de 5 bin 240 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilir, değeri her geçen gün artan bu bölgede yatırım yapabilirsiniz.

SİNPAŞ BOMONTİ QUEEN
Türkiye’nin ilk Highlife temalı evleriyle Şişli-Bomonti’de yükselen Queen Central Park; İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi olan Bomonti’de konumlanıyor. Şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşam alanını şık bir dekorasyonla sunan Queen Central Park’ta aylık 4 bin 950 TL’lik taksitlerle taçlı yaşama merhaba diyebilirsiniz.

AYDOS COUNTRY
Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın yanı başında hayata geçirdiği yeşillikler içindeki Aydos Country, doğayla temas halinde bir hayata fırsat sağlıyor. Ormanın yanında, doğanın içinde yaşamak isteyen aileler çocuklarını tam bir doğa dostu olarak yetiştiriyor. Hemen teslim projede, bu eşsiz yaşama sahip olmak ayda yalnızca 3 bin 800 TL’ lik taksitlerle.

SİNPAŞ METROLİFE
Geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşamsı sunan yeşil alanları, sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 14 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Bu projede yer almak için aylık 2 bin 300 TL’lik büyük bir fırsat sizleri bekliyor.

SİNPAŞ GÖKORMAN
Doğanın kadim güzelliğinden ilham alan Sinpaş’ın, Anadolu yakasındaki projesi Gökorman ile çok özel fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu bir ilke imza atıyor. Çekmeköy Ormanı manzaralı Gökorman’ın; ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzüyle buluşturan özgün mimarisi, aylık 2 bin 100 TL’lik taksitlerle yeni sakinlerini bekliyor.

AQUA CİTY DENİZLİ
Denizli’nin yükselen yıldızı Aqua City, projenin lokasyonu, şehrin gelişme aksına paralel oluşu, projenin hem yaşam hem de yatırım değerini her geçen gün arttırıyor. Tropikal Bölgelerden gelen bembeyaz kumla oluşturulan sahil yaşamının tadını çıkartabilir, Aqua City içersinde bulunan AquaMall’da H&M, Starbucks ve Köfteci Yusuf gibi Denizli’ye ilk kez gelen mağazalar ile şehrin yeni buluşma merkezine bin 790 TL taksitle sahip olabilir, bu süper planla istediğiniz yaşama kavuşabilirsiniz.