Türkiye’nin ilk ve tek A+ yatay iş ve yaşam merkezi Flatofis Haliç’te, Sinpaş tarafından kurulan Woop Point; hazır ofis, sanal ofis, co-working alanları ve toplantı odalarıyla tam donanımlı bir ofisin konforunu genç girişimcilere ve iş dünyasına sunuyor.

Sinpaş’ın Flatofis’te ilk kez sunduğu yeni konsepti “Woop Point” hazır ofis seçenekleriyle birçok ofis giderini en aza indirgeyerek keyifli ve ekonomik bir ofiste çalışmanın ayrıcalıklarını deneyimletiyor. Woop Point hazır ofis, sanal ofis, co-working alanları ve toplantı odaları ile profesyonellerin tercih ettiği yeni bir adres oldu. Lokasyonu ve sunduğu hizmetleriyle büyük ilgi gören Woop Point, Sinpaş’ın yeni projelerinde de profesyonel hizmetlerine devam edecek.

Action, Motivation, Inovation ve Vision isimli dört farklı toplantı odası seçeneği bulunan Woop Point, ihtiyaç duyulması halinde iş sahiplerine hızlıca toplantı ortamı sağlayabiliyor.

Woop Point sürekli seyahat eden, uzaktan çalışan ya da mevcut ofisini sık kullanamayanlar için ihtiyaca uygun sanal ofis kiralama hizmeti veriyor.

Süresini çalışma sisteminize göre planlayacağınız saatlik, günlük ya da aylık paketlerle çalışmayı tercih ettiğiniz masayı rezerve ederek, bilgisayarınızı kurabilir, ofisten ayrılırken kişisel düzeninizi istediğiniz gibi bırakabilirsiniz.

Siz de çalışma saatlerinizi rahat, konforlu ve çevrenizde profesyonellerin olduğu bir ofiste geçirmek isterseniz, co-working alanları 10 TL’den başlayan saatlik profesyonel hizmetiyle Woop Point’te sizi bekliyor.

Lansmana özel 1 kişi kapasiteli Small Ofis fiyatı 999 TL, 2 – 3 kişi kapasiteli Medium Ofis fiyatı 2.520 TL, 2 – 4 kişi kapasiteli Large Ofis fiyatı 3.850 TL, 10 – 12 kişi kapasiteli X Large Ofis fiyatı 5.575 TL