Dairelerin satış sürecinin devam ettiği Sea Pearl Ataköy Bakırköy daire fiyatları için haberimizden yararlanabilmeniz mümkün…

Lokasyon olarak İstanbul Avrupa yakası Bakırköy-Ataköy sahilinde hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy Bakırköy daire fiyatları konut tipine göre farklılık gösteriyor. 2 etaptan oluşan proje, Kuzu Grup imzası taşıyor.

Konut satışlarının devam ettiği Bakırköy Sea Pearl projesi, 127 bin 600 metrekare alan üzerinde yaşama geçiriliyor. Projede yer alan daireler 2017 yılının Temmuz ayında teslim edilecek.

İçerisinde yer alan dairelerin; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Ataköy Sea Pearl’de konutların alanları 88 metrekare ile 398 metrekare arasında değişiyor.

8 rezidans ve 1 otel bloğundan oluşan Bakırköy Ataköy Sea Pearl’ün sosyal imkanları arasında; fitness salonları, Yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası, barok tarzı peyzaj alanı bulunuyor.

Sea Pearl Ataköy Bakırköy daire fiyatları!
Projede konutların metrekare birim fiyatı 8 bin dolardan başlıyor.

Haber Merkezi/Emlakmetrekare.com