Mayıs 2015’te evlenen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı bir bebek bekliyor. Peki Şahan Gökbakar, Selin Ortaçlı kimdir?

 

 

Şahan Gökbakar kimdir?

Şahan Gökbakar 22 Ekim 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji’nde tamamlayan Şahan Gökbakar, üniversitesi eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşen Şahan Gökbakar’ın, “Zıbın” isminde hazırladığı programı 2003’ü 2004’e bağlayan yılbaşı gecesi tv8’de yayınlandı.

TRT 1’de pazar günleri canlı yayınlanmış “7. Gün” programında beş hafta boyunca sunuculuk yapan Şahan Gökbakar, Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmıştır.

Tv8’de Alper Mestçi ile beraber “Dikkat Şahan Çıkabilir” isminde bir antimedya-skeç şov hazırlayan Şahan Gökbakar, bir sezon boyunca bu programa devam etti.

Recep İvedik ve Küçük Oskar tiplemeleriyle ilgi çeken Şahan Gökbakar, NTV’de yayınlanan Kime Diyorum Ben adlı reality show programını hazırladı.

Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki tiplemelerden biri olan Recep İvedik karakterini beyaz perdeye aktaran Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik filmi, Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden biri oldu.

Şahan Gökbakar sırasıyla; Gen, Recep İvedik, Recep İvedik 2, Recep İvedik 3, Celal ile Ceren ve Recep İvedik 4 filmlerinde rol almıştır.

Bir bebek bekleyen Şahan Gökbakar ve Selin Ortaçlı çifti, Mayıs 2015 tarihinde evlenmişti. Ortaçlı son olarak Etiler Mayadrom’da İtalyan dükkanı açtı.

 

 

Selin Ortaçlı kimdir?

İlkokul yıllarında Derishow’un Hayalimdeki Giysi tasarım yarışmasında 1. olan Selin Ortaçlı, orta öğrenim ve liseyi İtalyan Lisesi’nde tamamlamıştır.

İtalya’da moda alanında önemli okullardan birisi olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazanan Selin Ortaçlı, ülkesinde kalmayı tercih edip üniversite eğimini Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde tamamladı.

Fashion TV’nin 2006 senesinde düzenlediği moda ödüllerinde “Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model” ödülünü alan Selin Ortaçlı, 2009’un Haziran’ında “SeLingerie” adı altında iç çamaşırı koleksiyonu çıkarttı.

24 Aralık 1986’da İstanbul’da doğan Selin Ortaçlı, oyuncu Şahan Gökbakar ile Mayıs 2015 tarihinde evlendi. Çift bir bebek bekliyor.

 

 

Haber Merkezi/Emlakmetrekare.com