Avrupa ve Ortadoğu’nun üzeri tamamen açılıp kapanabilen ilk AVM’si olan Point Bornova AVM’de hangi mağazalar var? Point Bornova AVM markaları…

 
Kavuklar GY, İzmir’deki ilk AVM’sini açmaya hazırlanıyor. Point Bornova AVM’nin 22 Ekim’de açılması planlanıyor.

 
Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, ofis ve konut yatırımlarının ardından İzmir’deki ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni 350 milyon Dolar yatırım ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. 22 Ekim’de açılması planlanan,Avrupa ve Ortadoğu’nun üzeri tamamen açılıp kapanabilen ilk AVM’si olan Point Bornova AVM, pek çok uluslararası markayı ilk kez İzmirliler’le buluşturacak.

 
Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Bornova’da yükselen karma projesinde yer alan Point Bornova AVM ile sanat, moda, müzik ve eğlenceyi bir çatı altına toplayacak.

 
Point Bornova AVM’de toplam 160 mağaza bulunuyor.

 

 

İzmirliler’in merakla beklediği dünyanın önde gelen moda perakende zincirlerinden İsveçli H&M, İzmir’deki ilk mağazasını Point Bornova AVM’de açacak. Point Bornova AVM’de açılacak mağaza, Türkiye’nin en büyük H&M mağazası olacak. İki kattan oluşacak mağaza, 3 bin 200 metrekare alana yayılacak. Kadın, erkek, çocuk ve markanın tüm diğer konseptlerinin yer alacağı mağazada, Home konsepti de satışa sunulacak. H&M grubuna ait bir diğer marka olan COS da Point Bornova AVM ile ilk kez İzmir’de mağaza açacak. Modayı değil stili ön plana çıkaran, zamansız modern klasikler sunan, H&M’in üst segmentte konumlandırdığı COS markası çok özel bir konseptle Point Bornova AVM’de yer alacak.