Fikirtepe’de kentsel dönüşümden adını sıkça söz ettiren Pana Yapı Brooklyn Dream’de ön talep topluyor.

 

Pana Yapı Brooklyn Dream’de ön talep topluyor. Bugne kadar bir çok konut projesi inşa eden Pana Yapı Kadıköy Fikirtepe’de yeni bir kentsel dönüşüm projesine başlıyor.

13 bin 205 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Brooklyn Dream projesi için ön talep toplanmaya başlandı. Toplamda 650 konuttan meydana gelen Brooklyn Dream projesinde 34 adet de ticari birim bulunacak.

Hafriyat çalışmalarının başladığı Pana Yapı Brooklyn Dream projesi 23 katlı 2 bloktan meydana geliyor.

Pana Yapı Brooklyn Dream fiyatları!

Pana Yapı Brooklyn Dream fiyatları 420 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede konutların metrekare fiyatları 7 bin liradan başlıyor.

Pana Yapı Brooklyn Dream ödeme planı!

Projede 100 bin lira peşinat ödendiği taktirde, şirket içinde vadelendirme yapılabiliyor. İsterseniz projede 120 ay banka kredisi seçeneğinden de yararlanabiliyorsunuz.

Brooklyn Dream projesinin inşaat alanı 105 bin metrekare ve peyzaj alanı ise 5 bin 500 metrekare.

Brooklyn Dream projesinde yer alan konutların büyüklükleri 60 metrekare ile 200 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Kesintisiz Çamlıca manzarası

Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Brooklyn Dream projesi yeni Fikirtepe’nin en önemli noktalarından birinde bulunuyor. Kesintisiz Çamlıca manzarası bulunan Brooklyn Dream’de 1+0’dan 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Yeni Fikirtepe’nin merkezinde, Bağdat Caddesi’ni gölgede bırakacak Prestij Caddesi’nde konumlanan Brooklyn Dream; metro, metrobüs, Avrasya Tüneli, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, E5, deniz otobüsü, Marmaray’ın buluştuğu İstanbul’daki tek noktada bulunuyor.

Pana Yapı Brooklyn Dream iletişim bilgileri!

ADRES:Mandıra Cad. No:212 Merdivenköy Mah. Kadıköy/İstanbul

TELEFON NUMARASI:444 80 11

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com