Kentsel dönüşüm projesi olarak yaşama geçirilen Nef Bahçelievler proje bilgileri haberimizde yer alıyor…
İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler-Merter’de, eski Real Merter AVM arsasında inşa edilen Nef Bahçelievler projesi, kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor.
1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar değişen daire tiplerinin bulunduğu Nef Bahçelievler projesi 10 bloktan meydana geliyor. Projede 1023 adet daire ve 14 adet cadde dükkanı bulunuyor.
44 bin 326 metrekare arsa alanına sahip olan Nef Bahçelievler projesi, Timur Gayrimenkul markası Nef imzasıyla yükseliyor. Projede teslimlerin Aralık 2018’de gerçekleşmesi öngörülüyor.
Merter Nef Bahçelievler projesinin sosyal donatı alanları arasında; sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik Odası, PlayStation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası mevcut.
Nef Bahçelievler proje bilgileri!
Firma: Timur Gayrimenkul-Nef
Lokasyon: İstanbul/Bahçelievler/Merter
Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Konut alanları: 40 m2-280 m2
Blok sayısı: 10
Konut sayısı: 1023 konut
Dükkan sayısı: 14
Teslim tarihi: Aralık 2018
Fiyat: Metrekaresi 8 bin 500 TL’den başlıyor.
Arsa alanı: 44 bin 326 metrekare
Sosyal olanaklar: sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik Odası, PlayStation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası
Merve Akdoğan/Emlakmetrekare.com