İstanbul’un prestijli bölgelerinde doğa ile modern yaşamı bir araya getiren Beşyıldız Grubu’nun sektöre yön veren yıldızı Mira Kurtköy’de yaşam başladı. Teslimatın başlamasıyla yeni evlerine yerleşen Mira Kurtköy sakinleri, yepyeni bir yaşam anlayışının kapılarını aralıyor. Mira Kurtköy’de ev sahibi olmayı düşünenler için de fırsat devam ediyor.

İnşaat dünyasının yükselen değeri İstanbul Kurtköy’de, ferah villa ve daire seçenekleri ile hayata değer katan Mira Kurtköy, yeni sahiplerine “merhaba” dedi. Mira Kurtköy’den ev alanlar, doğa ve modern yaşamın kaliteyle buluştuğu Mira Kurtköy’e yerleşmeye başladı. Mira Kurtköy sakinleri, çok cazip fiyatlarla, tüm ihtiyaçlar düşünülerek planlanmış yaşam alanları, kapalı sosyal tesisleri, yemyeşil doğası ile birinci sınıf malzeme ve işçilikle inşa edilmiş bir dünyaya adım attı.

Görenleri kendine hayran bırakan Mira Kurtköy projesi; 26.000 m2’lik alanda toplam 32 villa ve 303 daireden oluşuyor. Kazançlı bir yatırım, kaliteli bir yaşam isteyen ve Mira Kurtköy’de ev sahibi olmayı düşünenler için fırsat devam ediyor.

Dileyene villa, dileyene ferah daire seçenekleri sunan Mira Kurtköy, bulunduğu arsanın ve çevresinin gelişim hızı göz önüne alındığında, yatırım yapmak isteyenler için de bulunmaz fırsatlar sunuyor.

Mira’da Her Kapı Özgürlüğe Açılıyor

Mira’ya adımınızı attığınız anda sizi yaşanabilir doğal güzellikler karşılıyor. Yemyeşil bahçeler arasından müstakil villanıza veya dairenize doğru yürürken yenilendiğinizi hissediyorsunuz. 800 m2’lik yüzme havuzu ve 85 m2’lik çocuk havuzu, açık hava pilates alanı, basketbol-voleybol sahası, bisiklet ve yaya yolları ile Mira Kurtköy, özgürce bir yaşam sunuyor.

Mira Kurtköy her metrekaresinde yaşanabilir güzellikler sunuyor

Mira’da birbirinden şık ve farklı yaşam alanları kusursuz bir uyumla sizi karşılıyor. Birbirinden güzel villaları ve en fazla 8 katlı bloklarda 1+1’den 3+1’e 15 farklı büyüklükte dairesi bulunan Mira; müstakil rahatlığına düşkünlerin ve komşuluk kültürüne özlem duyanların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Yüzde 82 oranında yeşil alanıyla nefes aldıran projede her daireye ve villaya özel otopark alanı bulunuyor.

MiraClub’da Eğlencenin Tapusu da Sizde…

Mira’da benzer projelerden çok farklı bir ayrıcalık daha var. 1.050 m2’lik kapalı alana sahip MiraClub, tüm Miralıların ortak malı olarak tapunuza tescil ediliyor. MiraClub’da dinlenme ve toplantı salonları, çok amaçlı spor salonu, kardiyo ve fitness alanı, siteye özel kreş, kapalı havuz, sauna, bilardo, masa tenisi ve Coffee Corner yer alıyor.

Kusursuz Yaşamın Kapıları Kurtköy’de Aralanıyor! Kusursuzluk Detaylarda Başlıyor!
Beşyıldız Grubu’nun tüm diğer projelerinde olduğu gibi akademisyen iç mimarlardan danışmanlık hizmeti alınarak oluşturulan Mira Kurtköy, detaylarıyla kusursuzluğu temsil ediyor. Modern yaşamla uyum içindeki iç mekan tasarımları, huzur ve güven içinde yaşanan alanlar yaratmakla birlikte, yeni yapılara ilham kaynağı oluyor. Mira Kurtköy’ün her dairesinde ankastre fırın, ocak, davlumbaz ve vestiyer de bulunuyor.

Beşyıldız Grubu Fiyatlarda Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.

Beşyıldız Mira Kurtköy Satış Ofisi
Yenişehir Mah. Millet Cad. Petek Sk. Kurtköy/İstanbul

Mira Kurtköy İletişim:
Telefon: 444 5 414
Web Adresi: www.besyildizmira.com