Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Maşuk‘ta yapımı tamamlanan toplam 836 konutu önümüzdeki 1 ay içinde hak sahiplerine teslim edeceğini duyurdu

Maşuk 5. Bölge 2. Etapta yer alan 642 konutu geçen ay teslim eden TOKİ, “Maşuk 4. Bölge 2. Etap Toplu Konutları Projesi” kapsamında yapımı tamamlanan konutlar için yeni bir duyuru yayınladı. Söz konusu bölgede yer alan 836 konut belirlenen takvim çerçevesinde teslim edilecek.

Yapılan duyuruda 14 Eylül 2018 günü başlayan konut tesliminin 12 Ekim 2018 tarihine kadar devam edeceği, işlemleri sırasında idare tarafından ortak gider avans bedeli olarak 1. taksidin tahsil edileceği belirtildi. Konut teslimleri Toplu Konut Şantiyesinde gerçekleştiriliyor.

Detaylar; Toplu Konut İdaresi’nin internet sitesinde (toki.gov.tr) yer alıyor.

Öte yandan TOKİ’nin ilimizdeki yatırımları arasında yer alan ”Maşuk Bölgesi 5. Bölge 1. Etap 982 Adet Konut, 1’er Adet Camii ve Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi”nde fiziki gerçekleşmenin yüzde 92 seviyesinde olduğu bildirildi. Bu konutlar önümüzdeki bir kaç ay içerisinde hak sahiplerine teslim edilecek.