Kuzu Grup, Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi listesinde 141. sıraya yerleşti. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, hedeflerinin ilk 20 arasına girmek olduğunu söyledi…

İnşaat sektöründe 75 yıldır faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda projeye imza atan Kuzu Grup uluslararası inşaat sektörü dergisi ENR tarafından hazırlanan “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesinde 141’inci sırada yer aldı.

Hedef İlk 20 Arasına Girmek
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Güven Kuzu, “Türkiye, dünyada müteahhitlik hizmetleri alanında ikinci sıradaki yerini korudu. Bu hem biz sektör temsilcileri adına hem de ülkemiz adına önemli bir sonuç. Söz konusu rapor global bir boyut taşıdığı için referans olarak da kabul ediliyor. Ülkemizin adını böyle önemli platformlarda görmek bizler için gurur verici. Kuzu Grup olarak listede 141’inci sırada yer alıyoruz. Hedefimiz, 10 yıl içinde dünya genelinde iş yapan en büyük inşaat şirketleri sıralamasında ilk 20 arasına girmek” dedi.