-Kuleler, kapıcıya sınıf atlatacak
-Apartmanların yerini kule konutlar ve plazalar alırken, kapıcılık mesleği de çok yakın gelecekte yerini Avrupa ve ABD’de en çok kazandıran meslekler arasında yer alan conciergelere bırakacak
-Concierge hizmeti sunacak Azel Kule’nin Mali ve Finans Danışmanı Nihat
Aslantaş: ‘’Projemizde 7/24 kesintisiz 5 yıldızlı otelkonforunda hizmet verilecek’’

Başkent’in hemen her semtinde yükselmeye başlayan kule konut ve plazalar, istihdama önemli katkılar sağlarken, başta kapıcılık olmak üzere bazı mesleklere de sınıf atlatacak.

Kentin silüetini değiştiren kule konut, rezidans ve plaza projelerini hayata geçiren inşaat şirketleri,farklı işletme çözümleri ilekonut sattığı müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyorlar.

Doğru işletilen, eskimeyen projelerin çok önemli referans olacağını düşünen firmaların sunduğu güvenlik, temizlik, teknik destek gibi klasik hizmetlere, çokyakın gelecekte concierge hizmeti de eklenecek.

Henüz Türkçe karşılığı bulunmayan,‘’modern kapıcılık’’ olarak bilinen concierge, Avrupa ve ABD’de en çok kazandıran meslekler arasında yer alıyor. Klasik kapıcılık hizmetlerinin yanı sıraresepsiyon, teslimat, çocuk bakımı, ev temizlik,yemek hazırlama, fatura, kurye, terzi-lostra, çilingir-cam değişim, oto kiralama hizmetlericonciergeler tarafından verilecek. Yabancı dil şartı aranacak conciergelerin bir başka görevi de danışmanlık olacak. Seyahat danışmanlığı,restoran-sinema seçimi, özel gün ve davet organizasyonu, çiçek ve hediye gönderim organizasyonuda conciergeler tarafından karşılanacak.

AzelKule’de 7/24 kesintisiz hizmet

Ankara’da inşaatı süren Azel Kule de vadettiğiconcierge hizmetleri ile dikkati çekiyor.

AzelGayrimenkul’unKonutkent’te hayata geçirdiği, 90 metrekareyi bulan büyüklükteki teras bahçeleri ile dikkati çeken kule konut projesi, 5 yıldızlı otel konforu yaşatacakconcierge hizmeti sunacak.

Azel Gayrimenkul Mali ve Finans Danışmanı Nihat Aslantaş , AzelKule’deconciergeler aracılığıyla 7/24 kesintisiz olarak güvenlik, teknik servis, vale, oto yıkama, resepsiyon, telefon-faks, ulaşım, sanat etkinlikleri danışmanlığı, stil ve alışveriş danışmanlığı, restaurant danışmanlığı hizmetleri sunulacağını söyledi.

Aslantaş, müteahhit firma olarak satıştan sonra da sorumluluk üstlendiklerini belirterek, ‘’Azel’e güvenip konut alanlara en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. AzelKule’de bu anlayışla yola çıkarak satış sonrasında da 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet verilmesini sağlayacağız”’ dedi.

İki bodrum katı, zemin ve asma katın üzerine 100 metre yüksekliğinde 28 katlı kuleden oluşan karma bir proje olan AzelKule’de 1+1, 1+1 loft, 2+1, 2+1 loft, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekli 122 residence dairesi ile 23 dükkan yer alıyor.
AzelKule’de anahtar teslimleri Ekim 2015’te yapılacak.