Kars Sarıkamış 2. etap Toki Evleri’nde başvurular başladı. Ayda 270 TL taksitle ev sahibi olmak isteyenler 29 Aralık’a kadar başvuruda bulunabilirler…

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kars Sarıkamış 2. etap belediye projesi kapsamında 110 adet 2+1 konutu kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa çıkardı.

Hemen teslim fırsatı bulunan konutların satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş. Sarıkamış Şubesi aracılığıyla yapılacak. Projede başvurular bugün itibariyle başlamış olup, 29 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek.

Kars Sarıkamış Toki Evleri fiyatları 81 bin 57 TL ile 95 bin 886 TL arasında değişiyor. Projede yüzde 12 peşinatla 180 ay, yüzde 15 peşinatla 216 ay, yüzde 20 peşinatla 240 ay taksit imkanı sunuluyor.

Kars Sarıkamış Toki Evleri’ne ayda 270 TL taksitle sahip olunabiliyor. Anahtar teslimi öncesinde, konut bedelinin yüzde 1’i oranında KDV’nin alıcılar tarafından ödenmesi gerekiyor.

Ayrıca hak sahipleri doğalgaz altyapı, abonelik bağlantı bedeli ve güvence bedeli ile ilgili Kargaz Doğalgaz Dağıtım San.Ve Tic. A.Ş.’nin abonelik bağlantı bedeli ve güvence bedeli işlemleri için yapmış olduğu masrafa karşılık olarak T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Kars/Sarıkamış şubesi nezdinde bulunan TOKİ hesabına 942,96 ödeyecekler.