Avrupa yakasının en önemli merkezlerinden biri olan Kağıthane tam bir proje merkezi haline geldi.

 

Levent, Mecidiyeköy, Sarıyer gibi akslara yakınlığı ile bilinen Kağıthane’ye inşaat firmaları da ilgi duymaya başladı. Son dönemlerde bölge şantiye alanına çevrildi. Özellikle Cendere bölgesindeki kentsle dönüşüm ile yepyeni projeler kazandırılıyor. Biz de Emlakmetrekare olarak size Kağıthane konut projelerini inceleyip bir yazı hazırladık. İşte Kağıthane konut projeleri 2017…

 

 

Kağıthane Vadi Koru

İnvest İnşaat tarafından Kağıthane Ayazağa’da yükselen Kağıthane Vadi Koru projesi 246 daire 92 ofis ve 40 ticari birimden oluşuyor. İçinde 1+0’dan 4+1’e kadar bir çok konut tipinin bulunduğu Kağıthane Vadi Koru projesinde bir çok da sosyal alan bulunuyor. Kağıthane Vadi Koru projesinde yer alan dairelerin metrekare fiyatları 8 bin liradan başlıyor.

 

Ege Yapı Kordon Kağıthane

Ege Yapı imzası taşıyan ve içinde 1+1’den 4+1’e kadar bir çok konut tipinin yer aldığı projede konut, ofis ve ticari birimler bulunuyor. 559 konuttan oluşan projede 27 bin metrekare arsa alanı bulunuyor. Teslimlerinin 2020 yılında yapılması planlanan Ege Yapı Kordon Kağıthane projesinde bir çok ödeme avantajı bulunuyor.

 

Vadistanbul Park Evleri

Artaş ve İnvest İnşaat tarafından inşa edilen Vadistanbul Park Evleri Vaidtsnbul projesinin son etabı olarak yükseliyor. Vadistanbul Park etabında 762 konut, 22 bin metrekare mağaza ve 20 bin metrekare home ofis alanı bulunuyor. İçinde bir çok sosyal olanak bulunan Vadistanbul Park Evleri’nde daire fiyatları 846 bin 370 liradan başlıyor.

 

Blox Haliç 3

Efektif Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen 1550 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan ve 9 bin 500 metrekare inşat alanı bulunan Blox Haliç 3 projesinde toplamda 70 diare bulunuyor. Projenin yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor. İçinde bir çok sosyal olanak bulunan Blox Haliç 3 projesinde fiyatlar 229 bin liradan başlıyor.

 

Sur Yapı Kağıthane Tempo City

Sur Yapı imzaıs ile Kağıthane’de inşa edilen ve içinde bir çok konut tipinin yer aldığı Sur Yapı Kağıthane Tempo City projesinde 1+1’den 3+1’e kadar bir çok daire seçeneği bulunuyor. 7 bin 782 metrekare alana sahip olan projede 217 daire ve 17 ticari ünite bulunuyor. Teslimlerinin 2019 Temmuz’da yapılması planlanan Sur Yapı Kağıthane Tempo City projesinde daire fiyatları 658 bin liradan başlıyor.

 

İstova Kağıthane

Kağıthane’de Yamaç Yapı tarafından hayata geçirilen ve 80 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan 4 bloklu site olan İstova Kağıthane projesinde bloklar 15 katlı olarak tasarlandı. İçinde 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar bir çok konut tipinin yer aldığı İstova Kağıthane projesinde teslimler 2 yıl sonra yapılacak. 500 daire ve 100 ticari üniteyi içinde bulunduran projede bir çok sosyal olanak bulunuyor.

 

Mevsim İstanbul

Sarılar İnşaat tarafından inşa edilen Mevsim İstanbul projesi Kağıthane’de 10 katlı 3 blok olarak konumlandırılıyor. İçinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Mevsim İstanbul projesinde 187 daire bulunuyor. A PLus konseptind etasarlanan projede bir çok sosyal olanak bulunuyor. Mevsim İstanbul projesinde yer alan daireler 555 bin liradan başlıyor.

 

 

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com