Göz alıcı, estetik ve fonksiyonel tasarımlarıyla dokunduğu mekanları yaşam alanlarına dönüştüren İtalyan Isvea, Coral armatür serisi ile kusursuz bir performansa imza atıyor. Dakikada 12 lt yerine sadece 9 lt su akışıyla %25 su tasarrufu sağlayan Coral serisi, doğa dostu özelliğiyle dikkat çekiyor.

Vitrifiye seramik, banyo ürünlerinde İtalya’nın lider markası ISVEA, armatür alanında da şık ve nefes kesici tasarımlarıyla fark yaratıyor. Isvea’nın Genesis Research&Design tasarım ofisi tarafından tasarlanan Coral serisi, net tasarımı ile her tarza uyum sağlayarak banyolara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Doğa dostu Coral %25 su tasarrufu sağlıyor

Günümüzde dünya kaynaklarının azalmasıyla birlikte tüketicilerin enerji tasarruflu ürünlere olan talebi gün geçtikçe artmakta. Isvea Coral armatür serisi; estetik, kullanışlı ve yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan, doğaya dost çözümler öneriyor. Coral, modern, fonksiyonel ve tasarım değeri yüksek armatür çözümleri arayanlar için, enerji kaynaklarını verimli biçimde değerlendirerek dakikada 12 lt yerine sadece 9 lt su akışıyla %25 su tasarrufu sağlıyor.

Armatürlerde renk cümbüşü

Fark yaratan, dinamik, estetik, kullanışlı ve renkleri şıklıkla buluşturan Coral armatür serisinde, banyolar renklerin ahengi ile canlanıyor. Gelenekselden moderne her kesimin tasarım zevkine göre dizayn edilen Coral; krom, altın, krom-beyaz, altın-siyahtan oluşan farklı renk seçenekleri ile her banyoya uyum sağlıyor.