Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre işte yabancı ünlülerin evleri…

TAYLOR SWIFT

Taylor Swift’in Rhode Island’daki bu villası 17 milyon dolar değerinde. Ünlüler Taylor’un gizli partileri için sık sık bu eve geliyor.

01-taylor

JENNIFER LAWRENCE

Daha önce bu evde komedyen Ellen deGeneres ile Jessica Simpson oturmuştu. Şimdiki sahibi ise Jennifer Lawrence. Kaliforniya’daki villanın değeri 6 buçuk milyon dolar.

02-Jennifer Lawrence

ROBERT PATTINSON

Dünyanın en ünlü ‘vampiri’ Robert Pattinson, iki yatak odası ve iki banyosu bulunan bu villayı 2.2 milyon dolara satın aldı. Hollywood’daki malikane, tam bir bekar evi.

03-robert pattinson

BRUNO MARS

Şarkıcı ve söz yazarı Bruno Mars, cennetin anahtarına 7 milyon dolar ödedi. Kaliforniya’daki bu villanın 7 yatak odası, 8 banyosu var.

04-bruno mars

LADY GAGA

Lady Gaga’nın Malibu sahillerindeki 23 milyon dolarlık bu evi, beş odalı, 7 banyolu modern bir Avrupa villası. Umarız casual akşam yemeklerine, partilere ve bowling oynamaya yalnızca Tony Bennet’ı davet ediyordur. Evin bir bowling salonu olduğundan bahsetmiş miydik?

05-lady gaga

LENA DUNHAM

‘Girls’ dizisinin yaratıcısı ve çok satan kitapların yazarı Lena Dunham, tek yatak odalı mütevazı bir Brooklyn dairisinde yaşıyor. Evin bedeli 5 milyon dolar.

06-lena dunham

RIHANNA

Yaramaz kız Rihanna, ev hayatında ‘düzen ve intizam’dan yana. Bütün kötü alışkanlıklarını evin dışında bırakıyor. Çitlerle çevrili bu harika evin bedeli 15 milyon dolar.

07-rihanna

KEIRA KNIGHTLEY

Oscar adaylığı bulunan Keira Knitghtley, anne olduktan sonra kocası James Righton ile bu eve taşındı. Beş odalı villa, Londra’da bulunuyor. Değeri 6 buçuk milyon dolar.

08-keira knightley

JUSTIN BIEBER

Calvin Klein’in iç çamaşırı modeli, şarkıcı ve part-time holigan Justin Bieber, altı yatak odalı, yedi banyolu bu Beverly Hills malikanesinde yaşıyor. Ev kiralık. Aylık bedeli inanılmaz: Tam 60 bin dolar! Yani, 150 bin TL.

09-justin bieber