Emlakmetrekare.com olarak İstanbul’da orman manzaralı konut projelerini sizler için hazırladık. İşte İstanbul’da orman manzaralı konut projeleri…

 

Herkesin ‘Aman bir orman olsa da kendimizi topraklara çimenlere atsak, derin bir nefes çeksek’ diye düşündüğü İstanbul’da sanılanın aksine az da olsa orman ile iç içe olup orman manzaralı projeler de üretiliyor. İstanbul’un Anadolu Avrupa yakalarında kalmış küçük ormanlarına yakın projeleri sıraladık. Emlakmetrekare.com olarak İstanbul’da orman manzaralı konut projelerini sizler için hazırladık. İşte İstanbul’da orman manzaralı konut projeleri…

 

Vadikoru

Maslak Ayazağa’da İnvest İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadikoru projesi 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari birimden oluşuyor. İçinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede daire büyüklükleri 67 ile 191 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 5 bloktan oluşan projede daire fiyatları 590 bin liradan başlıyor. Orman manzarasına hakim olan projede bir çok sosyal aktivite alanı mevcut.

 

Vadistanbul

Artaş-İnvest ortaklığı ile Ayazağa’da konumlandırılan Vadistanbul projesinin yeni etabı Vadistanbul Park 762 konuttan meydana geliyor. İçinden 1+1’den 5+1’e dakadr bir çok daire tipinin bulunduğu projede daire büyüklükleri 76 ile 265 metrekare arasında farklılık gösteriyor. İçinde AVM’nin de bulunduğu Vadistanbul projesi orman manzarasına hakim.

 

Nef Çekmeköy Ormantepe Evleri

Nef markası ile inşa edilen Nef Ormantepe Evleri Çekmeköy’de hayata geçiriliyor. 230 bin metrekare arsa alanı üzerinde sadece 35 bin metrekare üzerinde inşa edilen Ormantepe Evleri’nde de orman manzarası bulunuyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 64 ile 85 metrekare arasında farklılık gösterdiği projede daire fiyatları 299 bin liradan başlıyor.

 

Sinpaş Sancaktepe Metrolife

Sinpaş GYO tarafından Sancaktepe’de inşa edilen Sinpaş Sancaktepe Metrolife projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut alternatifleri bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 59 ile 205 metrekare arasında farklılık gösterdiği projede bir çok sosyal olanak bulunuyor. İçinde bir ço ksosyal aktivite alanı bulunan Sinpaş Sancaktepe Metrolife projesi orman manzarasına hakim. Projede fiyatlar 290 bin liradan başlıyor.

 

Mesa Çubuklu 28

Mesa Mesken Sanayi tarafından Beykoz Çubuklu’da hayata geçirilen Mesa Çubuklu 28 Evleri’nde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. İki katlı 6 bloktan meydana gelen butik bir proje olan Mesa Çubuklu 28 projesinde teslimler 18 ay sonra gerçekleştirilecek. Orman manzarasına hakim olan Mesa Çubuklu 28 projesinde daire fiyatları 1 milyon 100 bin liradan başlıyor.

 

Aydos Country

Sinpaş GYO projesi olan Aydos Country projesi Sancaktepe’de yükseliyor. İçinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tiplerinin bulunduğu projede daire fiyatları 442 bin liradan başlıyor. İçinde bir çok sosyal alanı bulunan projede toplamda 900 daire bulunuyor. Konutların tesliminin hemen yapıldığı projede toplamda 900 daire bulunuyor. Aydos Country projesi orman manzarasına hakim konumda yükseliyor.

 

Aydos Land

MS Mega Yapı tarafından Pendik’te konumlandırılan Aydos Land projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. 600 daireden oluşan proje 10 loklu olarak konumlandırılıyor. İçinde bir çok sosyal aktivite alanının olduğu Aydos Land projesinde ayrıca 35 adet de ticari ünite bulunuyor. Orman manzarasının halim olduğu Aydos Land projesinde daire fiyatları 216 bin liradan başlıyor.

 

Kartal Çukurova Balkon

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal merkezde inşa edilen Kartal Çukurova Balkon projesi bir çok sosyal alanı içinde barındırıyor. Orman manzarası da bulunan projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Kartal Çukurova Balkon projesinde yer alan daireler 395 bin liradan başlıyor. Proje Aydos yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor.

 

Maslak 1453

Ağaoğlu imzası ile 325 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Maslak 1453 projesi Fatih Ormanları’nın hemen yanı başında inşa ediliyor. 2 milyon metrekare inşaat alanı bulunan Maslak 1453 projesinde 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Karma proje olarak geliştirilen Maslak 1453 projesinde kalan sınırlı sayıdaki daire fiyatları 800 bin liradan başlıyor.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com