Bugüne kadar birçok dev konut ve ticari projenin satışını başarıyla gerçekleştiren gayrimenkul sektörü ve Re/max’in yıldız ismi İsmail Gökalp, önemli bir anlaşmaya daha imza attı.

Dünyanın tanınmış gayrimenkul geliştiricilerinden Evergreen şirketi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki APHRODİTE projelerinin Türkiye satışı için Re/max’in önde gelen ismi İsmail Gökalp’le anlaştı. İsmail Gökalp, emlak sektöründe çok kısa sürede gerçekleştirdiği rekor proje ve konut satışlarıyla tanınıyor.

Türkiye’de konut ve ticari ünite satışı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan ve son yılların gözde proje danışmanı İsmail Gökalp, bugüne kadar süregelen başarılı çalışmalarını yeni bir anlaşmayla taçlandırdı. Kıbrıs’ta geliştirdiği projelerle ülkede gayrimenkul ve inşaat sektörünün gelişimine öncülük eden Evergreen Developments, dev konut ve otel projesi APHRODİTE’in satışını sektörde çok önemli bir başarıya sahip proje ve konut pazarlama uzmanı İsmail Gökalp’e emanet etti.
APHRODİTE PROJESİ GÖKALP’E EMANET
2003 yılından bu yana Kıbrıs’ta imza attığı 22 projeyle ülkenin öne çıkan gayrimenkul ve inşaat şirketlerinden biri olan Evergreen Developments, 320 milyon TL’lik yatırımla dev bir projeyi daha hayata geçiriyor.
Evergreen Developments, bu güne kadar bir birinden kaliteli projelerin satışını geçekleştiren ve 10 gün gibi kısa bir sürede bazı projelerin % 50’sini satma başarısını gösteren konut projesi ve pazarlamanın önde gelen ismi İsmail Gökalp’le işbirliğine gitti. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en kıymetli arazilerinden birinde gerçekleştirilen ve 4 etaptan oluşan APHRODİTE projelerinin Türkiye satışını İsmail Gökalp yapacak.
PROJE SATIŞINDA ARANAN İSİM
Türkiye ve Amerika’daki eğitimlerinin ardından gayrimenkul sektörüne adım atan İsmail Gökalp, konut proje satış ve pazarlama konusunda kısa sürede Türkiye’nin tanınan ismi oldu. Gökalp ardından proje danışmanlığı ve satış organizasyonu planlaması üzerine de yoğunlaşarak gayrimenkul sektörünün aranan ismi haline geldi.
Çok sayıda projenin lokasyon, hedef kitlesi ve satış planlamaları konusundaki çalışmalarıyla etkin başarılar elde eden Gökalp, kısa sürede gerçekleştirdiği önemli satışlarla sektörün yükselen proje danışmanı oldu. Sadece Türkiye’de değil bazı önemli ülke ve pazarlarda da adından söz ettiren İsmail Gökalp uluslararası platformlarda proje danışmanlığı ve konut satışı konusundaki farkını ortaya koydu. Halen birçok gayrimenkul geliştiricisi proje ve konut satışı ile proje danışmanlığı konusunda İsmail Gökalp’e iş birliği önerilerinde bulunuyor.

APHRODİTE KIBRIS’IN GÖZBEBEĞİ OLACAK
APHRODİTE BEACHFRONT, APHRODİTE PARK RESİDENCE, APHRODİTE DELUXE TERRACES ve APHRODİTE DİAMOND isimleriyle hayata geçirilen APHRODİTE projeleri, kapladığı alan ve sunduğu üst düzey yaşam konforuyla bir modern bir kasaba ortamı yaratıyor. 70 bin metrekare alan üzerinde kurulan bu dev kasabanın tüm etapları tamamlandığında, binden fazla daireye sahip olacak. İlk etabı olan 300 dairenin teslimleri başlar başlamaz yüzde yüz doluluk elde edilmesi, projenin yatırımcılar açısından cazip bir yatırım fırsatı olarak görüldüğünü gösteriyor.