200 adet dairenin satışa sunulduğu İn İstanbul Lokal projesi, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden oluşuyor. İşte İnistanbul Lokal ne zaman teslim sorusuun yanıtı…

 

17 bin 944 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen İnistanbul Lokal ne zaman teslim sorusuna yanıt vermeden önce projenin diğer detaylarına değinelim.

Yüzde 1 peşinat avantajı sunulan İnistanbul Lokal Topkapı projesi, İstanbul Avrupa yakası Topkapı’da eski Şişecam fabrikası arsası üzerinde konumlanıyor.

Topkapı İnistanbul Lokal projesi, İş GYO ve Nef ortaklığında inşa ediliyor. Banka kredisi kullanılan projede yer alan dairelerden 200 tanesi satışa sunuldu.

İnistanbul Lokal ne zaman teslim sorusuna 2017 yılı içerisinde cevabı veriliyor. Projede yer alan konutlar 345 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

İn İstanbul Lokal Topkapı’da; yüzme havuzu, basketbol sahası, oyun alanları, fitness center, kapalı otopark, kreş, mescit, sinema, asansör ve güvenlik ile futbol alanları gibi sosyal olanaklar sunuluyor.

 
Telefon : 444 72 21
Web : www.inistanbultopkapi.com

Haber Merkezi/Emlakmetrekare.com