Akfen İnşaat, İncek Loft projesinin ikinci el satış ve kiralama işlemleri için Loft Trade ofisini açtı…

Akfen İnşaat, İncek’in en büyük konut projesi olarak yaşama geçirdiği Lof İncek projesi için ikinci el resmi satış ve kiralama ofisi olan Loft Trade’i açtı.

Deneyimli ve projenin her detayına hakim olan profesyonel ekibi ile hizmet veren Loft Trade, İncek Loft dairelerinin avantajlı koşullarda satılmasını ya da kiralanmasını sağlayacak.

Trade Loft haftanın yedi günü 09:00 ile 18:30 saatleri arasında hizmet verecek. İncek Loft’tan daire sahibi olmak isteyenler daireleri görebileceği gibi, sosyal alanları da gezerek proje hakkında detaylı bilgi alabilecek.

İncek Loft Projesinde Hemen Teslim

Daire teslimlerinin yapıldığı İncek Loft projesi bin 199 konuttan meydana geliyor. İncek Loft projesinde stüdyolardan 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

30 bin metrekaresi peyzaj ve donatı alanına ayrılan İncek Loft projesinde yürüyüş yolu, kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, cep sineması, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı, Ankara’da bir konut projesinde ilk kez yer alan Pony Club ve yetişkinler için İncek LOFT Alışveriş Caddesi bulunuyor.