emlakmetrekare.com olarak sizler için hemen teslim konut projelerini araştırdık. İşte hemen teslim konut projeleri 2018…

Konut kredisi faiz oranları ve arsa maaliyetleri gibi nedenlerle gayrimenkule yatırımların azaldığını her fırsatta dile getiren inşaat sektörü temsilcilerinin bir kısmı topraktan alımın yararlı olduğunu, bir kısmı da artık hiç bir işe yaramadığını savunurken biz emlakmetrekare.com olarak sizler için hemen teslim konut projelerini araştırdık. İşte hemen teslim konut projeleri 2018…

Sea Pearl Ataköy

Kuzu Grup tarafından inşa edilen ve Ataköy’de konumlandırılan Sea Pearl Ataköy projesinde 127 bin metrekare arsa alanı bulunuyor. İçinde 1+1’den 4,5+1’e kadardaire seçenekleri bulunun projeden konut aldığınız taktirde hemen içinde yaşayabiliyorsunuz. Proje 20 katlı 4 bloktan oluşuyor.

Teknik Yapı Metropark

İitelli Atakent bölgesinde inşa edilen ve Teknik Yapı projesi olan Teknik Yapı Metropark projesinde daireler hemen teslim ediliyor. İçinde 1+0’dan 4+1’e kadar afrkl ıdaire seçeneklerinin yer aldığı projede 2+1 dairelerin fiyatları 499 bin liradan başlıyor. Toplam 1.272 konut ve 30 ticari üniteden meydana gelen proje 213 bin 800 metrekare alanda hayata geçirildi.

Vadistanbul Park

3 etaptan ve karma konseptle geliştirilen Vadistanbul projesinde teslimler hemen yapılıyor. Vadistanbul Park Evleri projesi Artaş ve Invest Ortaklığı tarafından hayata geçirildi. Vadistanbul Park Evleri projesi 762 adet konut, 22 bin metrekare mağaza alanı ve 20 bin metrekare home ofis alanından oluşuyor. Vadistanbul Park Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daireler bulunuyor.

Tema İstanbul

Tema İstanbul projesi, Küçükçekmece’ye bağlı Halkalı-Atakent’te Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur Ortaklığı tarafından inşa edildi. Tema İstanbul projesinde dairelerin teslimleri hemen yapılıyor. Tema İstanbul Evleri’nde 3 bin 531 konut, ofis, AVM ve eğlence alanları yer alıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konutların bulunduğu projede bir çok sosyal olanak bulunuyor.

Nuvo Dragos

Maltepe’de inşa edilen Nuvo Dragos projesinde teslimler hemen yapılıyor. İçinde 2+1 daire tiplerinin bulunduğu Nuvo Dragos projesinde fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyo odası, basketbol, voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları yer alıyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 112 metrekare.

Pearl Garden

Bahçelievler’de Gürses Yapı tarafından inşa edilen ve 4 bloktan oluşan 93 konutluk Pearl Garden projesi 2+1’den 5+1’e kadar farklı daire tiplerinden oluşuyor. Projede teslimler hemen yapılıyor. 2 bin 830 metrekare arsa alanına sahip olan Pearl Garden Evleri lokasyon olarak Kocasinan’da E-5 çevre yolu ve Metrobüs’e 2 kilometre , Atatürk Havalimanı 4 kilometre mesafede inşa edildi. Projede yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

Kartallife Atalar

STCA Gayrimenkul tarafaından hayata geçirilen Kartallife Atalar projesi 24 adet 2+1, 76 adet 3+1 ve 4 adet dubleks daireden oluşuyor. 4000 metrekarelik bir alan üzerinde yükselen ve bu alanın yüzde 80’i doğal peyzaj alanına ayrıldı. Projede teslimler hemen yapılıyor. Kartallife Atalar projesinde daire fiyatları 520 bin liradan başlıyor.

Batışehir

Ege Yapı imzası ile hayata geçirilen ve 3 bin 226 konuttan meydana gelen Batışehir projesi içinde 1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar bir çok farklı konut tipini bünyesinde barındırıyor. Bağcılar’de TEM üzerinde inşa edilen projede bir çok sosyal alan bulunuyor. Projede büyüklükleri 76 ile 359 metrekare arasında değişen dairelerin teslimleri hemen yapılıyor.

Skyland İstanbul

Eroğlu imzası ile hayata geçirilen ve Seyrantepe’de TT Arena’nın hemen yan tarfındaki parselde inşa edilen Skyland İstanbul projesinde teslimler hemen gerçekleştiriliyor. Projede 1+0’dan 4+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. Projede Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com