Greenist projesinde yaşam başladı. Projede, 1+1’den 5+1 dubleks dairelere uzanan geniş alternatifler mevcut. Greenist’te fiyatlar 380 bin liradan başlıyor.

İstanbul Bahçelievler’de 174 daireden oluşan Greenist Projesi’nden yatırım amaçlı daire satın alan kişiler, oturmaya karar vererek Greenist’li oluyor.

Greenist’te yaşam başladı. 80 bin metrekare semt parkı ile çevrili, özel mimari konsepti ile butik bir proje olan Greenist; gerek peyzajı, gerek sosyal alanları, gerekse sunduğu “dört mevsim tatil vadediyoruz” ilkesiyle yatırım amaçlı gelenleri yaşamının içine alıyor. İstanbul ’un göbeğinde İstanbul’dan uzak, son derece huzurlu bir yaşam için tüm detayları düşünen projede, 1+1’den 5+1 dubleks dairelere uzanan geniş alternatifler mevcut.

Greenist Güncel Fiyat:

Greenist projesinde fiyatlar 380 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL’arasında değişiyor.

Özellikle her dairenin mutlaka bir açık alana sahip olmasının büyük ilgi gördüğüne dikkat çeken Saray Holding Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici “Satışlarımız gayet iyi gidiyor. Başlangıç aşamasında yatırım amaçlı satın alım yaptıklarını söyleyen birçok aile, zamanla proje iyice ortaya çıktıktan sonra fikrini değiştirerek Greenist’te yaşama kararı aldı. Burada kuşkusuz İstanbul gibi her geçen gün yaşamın zorlaştığı bir metropolde halen nefes alınabilecek alanların var olması, ve özenle korunması” dedi. Greenist’te yaşamın başladığına da dikkat çeken Dikici, projenin her anlamda hayatı kolaylaştırdığını da ifade etti.

Greenist İletişim:

Telefon: 0212 503 07 76
Web adresi: http://www.greenist.com.tr/