Ünlü oyuncu Evrim Akın, mobilyada devrim yaratan BySolvo’nun marka yüzü oldu…

Mobilya ve dekorasyon sektörüne yeni bir bakış açışı getiren BySolvo, hayatı kolaylaştıran şık, estetik ve fonksiyonel tasarımlarını ekranların neşeli yüzü, ünlü oyuncu Evrim Akın ile tanıtıyor.

BySolvo marka yüzü Evrim Akın, şık kadının dolabı Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı, aynanın en kullanışlı hali Dekoratif Boy Aynalı Ütü Masası ve annelerin içinin rahat olmasını sağlayan Yatağa Bağlanabilen Beşik gibi ergonomik, pratik ve şık üç ürünü, üç farklı karaktere bürünerek tanıtıyor.

Reklam çekimleri sırasında çok keyifli dakikalar yaşadığını söyleyen oyuncu Evrim Akın: “BySolvo mobilyanın tanımını değiştiriyor. Modern kadının yoğun koşuşturmasına çözüm için tasarladığı pratik ürünler ile hayatı kolaylaştırıyor. Kullanması keyifli olduğu kadar, şıklığı ile dekorasyon anlamında da güzel bir çözüm. Dolayısıyla benim gibi koşuşturması çok olan ve güzelliğine düşkün kadınlara özel bir çözüm olacağını düşündüğümden için BySolvo’nun marka yüzü oldum. Çok keyifli 3 reklam filmi çektik. Seyrederken umarım sizler de beğenirsiniz.“Dedi.

BySolvo, mobilyanın tanımını değiştiren, hepsi birbirinden ilginç ürünleri ile mobilyada yeni bir devir açıyor.