2015’te dünyanın en prestijli ödüllerine abone olan Nef, European Property Awards’ı da ödül koleksiyonuna ekledi.

 

 

Yaratıcı buluşları ile sektörü ilklerle tanıştıran gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, İngiltere’de yapılan European Property Awards’dan 3 ödülle döndü. Uluslararası arenada büyük takdir toplayan Nef, 2015 yılının ilk 9 ayında prestijli 13 ödül kazanmış oldu.

 

Foldhome ve Foldoffice konseptleriyle dünya gayrimenkul sektörüne yenilikçi bir bakış açısı ve tasarım anlayışı getiren, daha iyisini yapmak hedefiyle radikal yeniliklerin izinde olan Nef, İngiltere’de yapılan Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden European Property Awards’dan 3 ödülle döndü. Yarışmanın ulusal değerlendirme ayağında Nef, Nef Levent 03 projesiyle “En İyi Ticari Yüksek Katlı Bina Ödülü”, Merter 13 ile “En İyi Pazarlama Kampanyası Ödülü”nü alırken, sektörün ilk kullanıcı deneyimli web sitesi olan www.nef.com.tr de Avrupa’nın en iyisi seçilerek 5 yıldızlı ödülün sahibi oldu.

 

 

İlk defa 1995 yılında düzenlenen International Property Awards, konut ve ticari gayrimenkul projelerini ve bu projelere ait iletişim ve pazarlama kampanyalarını değerlendiriyor. Ödül başvuruları öncelikle Afrika, Asya-Pasifik, Arabistan, Kanada, Karayipler, Orta ve Güney Amerika, Avrupa, İngiltere ve Amerika kıtalarına göre kategorilendirilerek ayrı ayrı değerlendiriliyor.

 

 

İlk 9 ayda 13 prestijli ödül
2015 yılının ilk 9 ayında herbiri birbirinden prestijli 13 uluslararası ödül kazanan Nef, gayrimenkul sektörüne getirdiği yenilikleriyle uluslararası alanda da büyük takdir topluyor. Nef NewYork Projesi ile, Fransa MIPIM Architectural Review Future Projects Awards’da “Dünyanın En İyi Projesi”, İtalya The Plan Dergisi “En İyi Konut” ve iki kez Amerika SARA NY Design Awards ödüllerini alan Nef, güçlü inovasyon vizyonu ile de İngiltere Best Bussiness Awards “En İyi İnovasyon”, Amerika Stevie Awards “Avrupa’nın En İnovatif Firması” ve İngiltere European Property Awards “Avrupa’nın En İyi Gayrimenkul Web Sitesi” ödüllerine layık görüldü.

 

 

Sektöre getirdiği pazarlama yönetimi sistemleriyle de adından söz ettirmeyi başaran Nef, bu alanada Amerika Communicator Awards “Gayrimenkul Web Sitesi” Altın Ödül, Amerika Stevie Awards “Gayrimenkul Web Sitesi”, İngiltere European Property Awards “En İyi Gayrimenkul Pazarlama Kampanyası” ve European Bussiness Awards 2015 Growth Strategy of the Year kategorisinde “The Elite Award” Ulusal Şampiyonluk ödüllerini kazandı.