Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Toki Evleri kura çekilişi sonuçları belli oldu. İşte o kazanan şanslı isimler…

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü’nde hayata geçirilen konutlar sahiplerini buldu.

Toplam 484 kişinin hayallerine kavuştuğu Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Toki Evleri’nde fiyatlar 100 bin 526 TL ile 124 bin 6 TL arasında değişiyor. Projede yüzde 12 peşinatla 180 ay taksitlendirilebiliyor.

Taksitlerin 491 TL’den başladığı Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Toki Evleri’nde asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 14 Kasım 2017
tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecek. Kura sonucu konut satın alma hakkı kazanan ancak sözleşme imzalamayan asil alıcılar başvuru bedellerini 11 Aralık 2017, yedek alıcılar ise başvuru bedellerini 25 Aralık 2017 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecek.

Asil hak sahipleri 16 Kasım 2017 – 08 Aralık 2017 tarihleri arasında sözleşme imzalama işlemlerini T.C. Ziraat Bankası Sıhhiye Eskişehir Şubesi’nde gerçekleştirecekler. Sözleşme aşamasında ibraz edilecek belgeler;

1) Eskişehir ili nüfusuna kayıtlı olanların kimlik ibrazı yeterlidir. Eskişehir ili nüfusuna kayıtlı olmayanlar için Nüfus Müdürlüklerinden alınacak son 1 (bir) yıldır Eskişehir ilinde ikamet ettiğini gösterir belge.
2) Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların Eskişehir ili nüfusuna kayıtlı olanların kimlik ibrazı yeterlidir. Eskişehir ili nüfusuna kayıtlı olmayanlar için Nüfus Müdürlüklerinden alınacak son 3 (üç) yıldır Eskişehir ilinde ikamet ettiğini gösterir belge.
3) Hane halkı gelirinin en fazla net 3.200-₺ olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri,
başvuru sahibi evli ise kendisi ve eşinin ayrı ayrı gelirini kanıtlayan belge (tabi olarak çalıştıkları sosyal güvenlik kurumundan çalıştığına dair alınan belge ile maaş bordroları vb.), başvuru sahibi veya eşi çalışmıyorsa Sosyal Güvenlik Kurumundan çalışmadığına dair belge

Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Toki Evleri Kura Sonuçları İçin TIKLAYINIZ