Daire alanlarının 73 metrekare ile 340 metrekare arasında değiştiği Babacan Premium satışa çıktı. İşte Esenyurt Babacan Premium ödeme planı..

Konutların satış sürecine başlanan Esenyurt Babacan Premium ödeme planı kapsamında yüzde 15 peşinat fırsatı mevcut. Proje İstanbul Avrupa yakası Esenyurt bölgesinde inşa ediliyor.

Dairelerin fiyatlarının metrekaresinin 2 bin 800 TL’den başladığı Babacan Premium Esenyurt projesi, 1,216 konut ve 102 ticari üniteden meydana geliyor. Projede ön satışların yüzde 22’si tamamlandı.

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinden oluşan Babacan Premium Evleri’nde teslimler 2018 yılında gerçekleşecek. Proje, E5 Otoyolu’na 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yaşama geçiriliyor.

Babacan Premium’da; özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve spor kulübü gibi sosyal imkanlar sunuluyor. Proje, Babacan Yapı imzası taşıyor.

Esenyurt Babacan Premium ödeme seçenekleri dahilinde firma bünyesinde 48 aya kadar taksitlendirme yapılıyor. Projede yer alan konutların alanları 73 metrekare ile 340 metrekare arasında değişiyor.

Babacan Premium İletişim:

babacanholding.com

Haber Merkezi/Emlakmetrekare.com