Gümüşlük’ün ödüllü oteli Sianji Well-Being Resort, artık Elani Beach by Sianji ile Bodrum’un hem gündüzleri hem de geceleri en uğrak mekanı olacak.

10. yıl dolayısıyla Sianji Well-Being Resort’te yenilenen yüzüyle 15 Haziran Cuma günü açılacak Elani Beach by Sianji; plajda barbekü partileri, özel sürprizleri, Akdeniz ve Dünya mutfağından gurme lezzetleri, dünyaca ünlü ve ödüllü DJ’lerin sahne alacağı herkese açık beach’iyle Bodrum’un yeni trend mekanı olmaya hazır!

Bembeyaz taş evleri, begonvilleri, muhteşem doğası ile Türkiye’nin ve dünyanın turizm destinasyonu Bodrum, bu yaz da turizmin kalbinin altığı yer olacak. Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Beach Resort’ü gibi uluslararası alanda 24 farklı ödülün sahibi Sianji Well-Being Resort, 10. yılı dolayısıyla yıl boyunca bir dizi etkinliklere sahne olmaya hazırlanıyor. Bunlardan en önemlisi de Sianji Well-Being Resort’ün, muhteşem Kos ve Kalimnos manzarasına karşı konumlandırdığı Elani Beach by Sianji. Tam 250 metre kumsalıyla, Gümüşlük’ün nadide yerlerinden biri olan Elani Beach by Sianji, misafirlerine kapısını 15 Haziran Cuma günü açacak ve açılış eğlencesi 16 ve 17 Haziran tarihlerinde de devam edecek. 11:30’da gerçekleşecek açılışa özel üç gün boyunca girişler saat 19:00 itibariyle ücretsiz, tüm yiyecek ve içecekler ise yüzde 25 indirimli. Açılışın ilk günü dünyanın en büyük DJ yarışması Burn Residency’den ödül kazanan Furkan Kurt ve Arda Haksal’ın, 16 Haziran’da Timur Çelikyay ve Arda Haksal’ın, 17 Haziran’da ise son zamanlarda yıldızı parlayan Kerem Tekinalp, Mert Zeybekçi, Emre Şenol ve Arda Haksal’ın elektronik, deep house, house, etnik müzik performansı eşliğinde misafirler doyumsuz bir eğlenceyle geçirecek. Misafirler aynı zamanda ünlü Şef Hasan Karabulut’un birer sanat eserine dönüşen yemeklerinin tadına bakma fırsatını da yakalayacaklar. Açılışa özel olarak hazırlanan menüde, lahmacundan kuzu tandıra, dana kaburga ve pideye, pizzadan Meksika mutfağının harikası burrito’ya kadar zengin bir seçenek sunuluyor. Gün batımında juggling ekipmanlarından kristal küre ve hulahop show ile eğlenirken, günbatımından sonra DJ eşliğinde sahilde ateş performansı ve dans show ile ortam ısınacak.