Dumankaya İnşaat’ın İstanbul’un yıldızı parlayan bölgelerinde hayata geçirdiği, yatırım dönüşü hızlı ve yüksek projeleri, Forbes’un hazırladığı ‘En yüksek getiri potansiyeline sahip 50 proje’ listesinde yer aldı.

 

 

İstanbul’un yeni değerlenen bölgelerinde yatırımlarına hız veren Dumankaya İnşaat’ın daire sahibi olmak isteyenler için ortaya koyduğu değer ve yüksek yatırım dönüşlerindeki başarısı Forbes Dergisi’nin Eylül ayı sayısında İstanbul’da satışta olan projeleri inceleyerek en yüksek getiri potansiyeline sahip konut projelerini sıraladığı haber dosyası ile de tescillendi. 50 projenin bulunduğu listede Dumankaya; Ritim İstanbul, Dumankaya Horizon, hi-Fit, Flex Office Bahçeşehir ve Dumakaya Mozaik projeleri ile yer aldı. Dumankaya ayrıca 5 proje ile listede en çok projesi bulunan şirket oldu.

 

 

Kente kimlik katan ve modern şehir hayatının gerekliliklerini karşılayacak yaşam biçimlerini müşterilerinin beğenisine sunan Dumankaya İnşaat, hayata geçirdiği projeler ile daire sahibi ve yatırımcılara kazandıran yatırım seçenekleri sunuyor.

 

 

İstanbul’un önemli gelişim alanları ve yıldızı parlayan bölgelerinde, en çok kazandıran projelere imza atan Dumankaya İnşaat, sunduğu fiyat avantajlarının yanı sıra daire sahiplerini dahil ettiği Dumankaya Dünyası’nın ayrıcalıklı yaklaşımı ve hizmetleri ile Türkiye ortalamasının üzerinde bir kazancı garanti ediyor.

 

 

Dumankaya Dünyası farkıyla oturumculara eşsiz bir konfor imkânı ve deneyim sunarken yatırımcılar için de geri dönüşü yüksek projeler hayata geçiren Dumankaya, güven duygusunun ön plana çıktığı günümüzde sürdürülebilir kalite ve güven anlayışıyla yaşam alanı geliştiriyor ve tüm paydaşları için değer ortaya koyuyor.

 

 

Dumankaya İnşaat, fırsat niteliğindeki bölgelerde hayata geçirdiği eşsiz projeler ile daha ilk adımda yatırımcılara karlı bir seçenek sunarken; projelerinin mimarisi, sosyal donatıları, ayrıcalıklı hizmetleri ile yatırımın vadettiği kazanç potansiyelini de katlıyor.