Dekorawall duvar panelleri, doğaltaş ve tuğla desenlerini özgün tasarım anlayışıyla buluşturuyor. Birbirinden farklı desen ve renk çeşitliliği sunan Dekorawall, estetik görünümü kadar sağlıklı ürünler olarak da dekorasyon dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Yaşam alanlarının duvar dekorasyonu için yenilikli ürünler geliştiren Dekorawall, farklı renklere ve özgün desenlere sahip duvar panelleri ile öne çıkıyor. Sağlıklı bir ürün olarak fark yaratan Dekorawall duvar panelleri; ses ve ısı yalıtımı sağlamanın yanı sıra su geçirmiyor, zamanla yapışkanlığını ve izolasyon özelliğini kaybetmiyor, koku yapmıyor, kolay temizleniyor ve antibakteriyel özelliğe sahip bulunuyor. Toksik madde içermeyen Dekorawall, darbeyi de %100 absorbe ediyor.

Duvarları baştan yaratıyor
Dekorawall duvar panelleri, üç boyutlu yapıları, doğal taş ve tuğla desenlerini yansıtan tasarımlarıyla dekore edildikleri mekanlara çarpıcı bir derinlik kazandırıyor. Esnek malzemeden üretildikleri için kıvrımlı alanlara rahat uygulanabilen Dekorawall, kolay kesilip eklenebilmesi sayesinde doğal taş veya tuğla deseni uygulamak isteyip uygulayamayan ya da inşaat ve boya kirliliği ile uğraşmak istemeyen tüketicilere ideal bir seçenek sunuyor.

İç mimarlara, dekoratörlere ve dekorasyonda farklılık arayanlara alternatif bir çözüm sunan Dekorawall duvar panelleri, üç boyutlu desenleri ve doğal görünümleriyle dekore edildikleri yaşam alanlarına farklı bir estetik ve yeni bir şıklık kazandırmayı başarıyor.