Dap Yapı tarafından karma proje olarak hayata geçirilen İstmarina’da stüdyo daireler 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

DAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Anadolu yakasının en hızlı gelişen ve yıldızı parlayan bölgesi Kartal sahilinde dünya çapında ses getirecek rüya gibi bir projeye imza atıyor.

Dünyanın sayılı projelerinden biri olacak İstanbul Marina, 5 adet rezidans konut ve ofis bloğu ile ticari alanlardan oluşuyor. Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen İstanbul Marina’da, 258 adet bağımsız birimden oluşan yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanları yer alıyor.

Dap Yapı İstmarina projesinde 1+0’dan 5+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor.

İstmarina metrekare birim fiyatı 7 bin lira ile 9 bin 500 lira arasında değişiyor.

İstmarina Fiyat Listesi:

Stüdyo daireler 400 bin TL’den,

1+1 home ofis 700 bin TL’den satışa sunuluyor.

DAP İstmarina Ofis fiyatları metrekaresi 6 bin 800 TL ile 10 bin TL’den satışa sunuluyor.

İstmarina Kartal’da teslimler Haziran 2017’de gerçekleşecek.

Dap Holding, Kartal’da hayata geçirdiği karma proje İstMarina’da satışlarına hızla devam ediyor. İlk etapta satışa çıkan 1000 konutun 950 adetini 45 günde satan holding, projenin ikinci etabında yer alan 500 konut satışa çıkardı. İstMarina’da bugüne kadar 1036 dairenin satışı tamamlayan Dap Holding, ikinci etapta özel ödeme seçenekleri sunuyor.